środa, 12 luty 2020 18:08

Dlaczego ludzie pokochali luksusowe świece od Yankee Candle?

 Yankee Candle Yankee Candle

Yankee Candle to niekwestionowany lider świec zapachowych, który wiernym gronem fanów może poszczycić się w każdym zakątku świata. Urzekające aromatycznym zapachem dla jednych stanowią pasję i kolekcjonerstwo, dla innych część codziennego życia.

Te luksusowe świece to sztuka w najlepszym tego słowa znaczeniu, która zdążyła podbić serca wielu fanów. Co sprawia, że każdy chce je mieć?

W czym różnią się od klasycznych, ogólnodostępnych świec?

Yankee Candle nie mają sobie równych – o tym wie każdy miłośnik tych luksusowych świec. Niemniej jednak, w czym tkwi ten fenomen? Dlaczego zwykłe świece zapachowe tworzą tylko ich marną kopię? Wszystko sprowadza się do ich sposobu produkcji. Tanie świece, jakie powszechnie można kupić w marketach czy sklepach z dekoracjami, produkowane są z parafiny, która stanowi produkt uboczny pochodzący z procesów separacji benzyny z ropy naftowej. W trakcie spalania uwalnia szkodliwą dla organizmu człowieka sadzę, zawierającą niebezpieczne ftalany, toluen czy benzen, które odkładają się w drogach oddechowych. Nie inaczej jest w przypadku substancji zapachowych. Luksusowe świece, takie jak Yankee Candle posiadają naturalne ekstrakty i olejki eteryczne odpowiedzialne za tworzenie się przyjemnego aromatu, podczas gdy w tanich świeczkach są to chemiczne zapachy uwalniające podczas spalania niebezpieczne toksyny. To jeszcze nie koniec. Pod lupę warto wziąć również knot zawierający w składzie szkodliwy ołów, który podczas palenia odkłada się w drogach oddechowych, powodując późniejsze komplikacje ze zdrowiem. Luksusowe świece Yankee Candle są wolne od jakichkolwiek sztucznych substancji, dzięki czemu są bezpieczne – zarówno dla człowieka, jak i środowiska naturalnego.

Za co kochamy Yankee Candle?

Powodów, dla których warto obdarzyć miłością te ekskluzywne świece, jest naprawdę mnóstwo. Wiedzą o tym nie tylko ich zaprawieni kolekcjonerzy, ale również wszyscy, którzy choć raz mieli przyjemność obcowania z nimi. Na popularność Yankee Candle wpływ ma wiele czynników, począwszy od wspaniałego, minimalistycznego designu idealnie wpisującego w domowy wystrój wnętrz, po intensywność zapachu, który wypełnia przestrzeń urokliwą wonią. Cenione również z uwagi na unikatowe i szalenie różnorodne kolekcje ( w tym także limitowane), a także fakt, że stanowią atrakcyjny dodatek do prywatnej przestrzeni. W stałej ofercie znajduje się bowiem aż 150 różnych aromatów, a każdego sezonu asortyment luksusowych świec Yankee Candle wzbogaca się o co najmniej dwa nowe produkty. Wszystko to brzmi imponująco. I nie trudno się dziwić, że marka jest światowym liderem, który w produkcji świec nie ma sobie równych!

Czytany 207 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.