poniedziałek, 21 sierpień 2017 10:34

Testujemy: Dermedic Szampon kuracja stymulująca wzrost włosów

Dermedic - CAPILARTE Szampon kuracja stymulująca wzrost włosów Dermedic - CAPILARTE Szampon kuracja stymulująca wzrost włosów

Nie od dzisiaj wiadomo, że w przypadku włosów nadmiernie wypadających bardzo ważne jest to, jakich kosmetyków codziennie używamy. Wyjątkowo istotny jest tutaj szampon do włosów, który nakładamy na nie zazwyczaj codziennie. Odpowiedni szampon do włosów jest w stanie ograniczyć problem przedwczesnej utraty włosów.

Każda osoba, która walczy z nadmiernie wypadającymi włosami na pewno obawia się, że jeśli w najbliższym czasie ich stan się nie poprawi, to w efekcie może dojść do częściowego lub nawet całkowitego wyłysienia. Na szczęście w dzisiejszych czasach możemy stosować profesjonalne i bardzo skuteczne kosmetyki, które wzmacniają włosy i na dłużej utrzymują je w skórze. Jednym z nich jest produkt marki Dermedic.

 

Kosmetyczny test szamponu CAPILARTE od Dermedic

Szampon przeciw wypadaniu włosów od Dermedic posiada szereg składników aktywnych, potrzebnych włosom osłabionym i nadmiernie wypadającym. Dzięki tym substancjom dochodzi do pobudzenia mikrokrążenia w skórze głowy, a tym samym do lepszego odżywienia i dotlenienia cebulek włosa. W efekcie włosy są silniejsze, dłużej utrzymując się w skórze oraz ogólnie są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne czy szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Składniki aktywne szamponu aktywizują i wzmacniają mieszki włosów, delikatnie myją je i pielęgnują oraz poprawiają stan skóry głowy.

Regularne stosowanie szamponu przyspiesza wzrost włosów, sprawiając, że stają się one dłuższe, mocniejsze, grubsze i gęstsze. Ilość wypadających włosów ulega widocznemu zmniejszeniu. Z każdym myciem jest ich coraz mniej na szczotce. W efekcie już po kilku tygodniach stosowania szamponu można zauważyć znaczną różnicę.

Szampon posiada delikatny zapach, dobrze się pieni, skutecznie myje i nie doprowadza do powstawania kołtunów. Włosy są proste do rozczesania, elastyczne i miękkie. Szampon jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Posiada dużą pojemność i wygodny dozownik, który ułatwia odmierzenie odpowiedniej ilości kosmetyku.

Stosowanie odpowiedniego szamponu przeciw wypadaniu włosów to pierwszy i zasadniczy krok w walce o zdrową i piękną fryzurę.

Czytany 997 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.