wtorek, 26 lipiec 2016 09:45

Testujemy: Dermedic Sunbrella Krem ochronny SPF 50+ skóra tłusta i mieszana

Dermedic - Krem ochronny SPF 50+ skóra tłusta i mieszana Dermedic - Krem ochronny SPF 50+ skóra tłusta i mieszana

Znalezienie dobrego kremu ochronnego na lato w przypadku cery tłustej i mieszanej jest bardzo trudne z jednego podstawowego powodu. Większość tego typu kremów posiada wyjątkowo tłustą konsystencję, szczególnie jeśli myślimy o faktorze wyższym niż 30.

Taka konsystencja kremu nie tylko nie jest najprzyjemniejsza w aplikowaniu, ponieważ często bardzo się lepi do palców, ale również jest wysoce niepraktyczna. Skóra wygląda tłusto, świeci się w bardzo nieestetyczny sposób oraz nie toleruje żadnych podkładów, fluidów i innych kosmetyków kolorowych, które na tak tłustym podkładzie się po prostu rolują lub rozmazują, tworząc brzydkie smugi.

 

Sunbrella krem ochronny do skóry tłustej i mieszanej marki Dermedic to zupełnie inny kosmetyk. Jego innowacyjna receptura i wyjątkowej jakości skład są gwarancją tego, że skóra tłusta zostanie nie tylko dobrze ochroniona przed słońcem, nawilżona i odżywiona, ale również tego, że będzie prezentować się dobrze nawet z ciężkim makijażem.

Krem zawiera kompleks filtrów UVA i UVB, Advanced Protection System, ekstrakt z rozmarynu, Tussilago Farfarae, Alantoinę, Glicerynę, wodę termalną, czyli przebadane, skuteczne i bioczynne substancje, jedne z najlepszych, które można znaleźć w kosmetykach pielęgnacyjnych.