niedziela, 05 styczeń 2014 13:27

Test AFRYKA SPA odmładzającego peelingu cukrowego do ciała Bielenda

Bielenda - odmładzający peeling cukrowy AFRYKA SPA Bielenda - odmładzający peeling cukrowy AFRYKA SPA

Kiedy za oknem zimno, plucha i ekstremalne temperatury nasza skóra woła o pomstę do nieba. Właśnie dlatego postanowiliśmy przetestować nowy Peeling cukrowy do ciała Bielenda. Nawilżenie, oczyszczenie i chwila zapomnienia to to, czego skóra potrzebuje szczególnie gdy narażona jest na niskie temperatury na zewnątrz i suche powietrze w domu.

Wyrusz w podróż po ciepłym kontynencie w swojej łazience i pozwól sobie na chwile zapomnienia z AFRYKA SPA Odmładzający Peeling Cukrowy do Ciała firmy Bielenda. 

Kosmetyk opakowany jest słoik w odcieniu mocnej czerwieni przynoszącej na myśl gorące Afrykańskie lato. Opakowanie jak i konsystencja peelingu pozwala na wygodne dozowanie produktu.

Tajemnicą peelingu jest daktyl i kokos, które zawierają witaminy, cukry i sole mineralne, które zmiękczają naskórek, nawilżają i przeciwdziałają procesom starzenia się.  

Peeling stosowałam 2-3 razy w tygodniu, wmasowywałam go przez kilka minut w wilgotną skórę, a następnie dokładnie spłukiwałam. 

Odmładzający peeling do ciała zdecydowanie regeneruje skórę, przywraca jej właściwą jędrność oraz elastyczność. Moja skóra stałą się miększa, gładsza, jest wyraźnie bardziej nawilżona. Egzotyczny aromat peelingu poprawia samopoczucie, pobudza oraz dodaje energii.

Po zastosowaniu peelingu z serii AFRYKA SPA polecam użycie mleczka lub musu do ciała z tej samej linii firmy Bielenda.