Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 02 marzec 2017 12:52

Recenzja: Correct&Conceal Concealer Cream Palette

Golden Rose Correct&Conceal Concealer Cream Palette - Korygująca i tuszująca paleta korektorów Golden Rose Correct&Conceal Concealer Cream Palette - Korygująca i tuszująca paleta korektorów

Nie wiem co jest powodem tego, że większość firm produkujących kosmetyki kolorowe sztucznie winduje ceny korektorów, a przede wszystkim palet. Może z tego powodu, że taki produkt zazwyczaj jest bardzo wydajny i może wystarczyć nawet na dwa, trzy lata użytkowania. Jednak, gdy dopiero szukamy swojego doskonałego korektora i co chwilę kupujemy produkty różnych firm, to ich cena jest dla nas wyjątkowo znacząca.

Na szczęście są też takie palety korektorów, które są dobre i dość tanie. Doskonałym przykładem jest Correct&Conceal Concealer Cream Palette od Golden Rose. Kosmetyk tak dobry, że jest coraz chętniej stosowany przez najlepszych wizażystów. Jego główną zaletą jest to, że potrafi się dostosować do prawie każdego typu cery.

Selektywnie dobrane odcienie korektorów pozwalają zatuszować każdy rodzaj niedoskonałości. Zarówno zaskórniki, jak i przebarwienia, pryszcze, cienie pod oczami, czy rozszerzone naczynka. Korektory pełnią kilka funkcji. Nie tylko zakrywają niedoskonałości i poprawiają koloryt cery, ale również rozjaśniają niektóre obszary, tuszują wady i korygują kształt twarzy. Jest to paleta kosmetyków kamuflażowych i modelujących, czyli taka, która powinna znaleźć się w kosmetyczce każdej zadbanej kobiety.

Paleta korektorów Golden Rose dostępna jest w dwóch tonacjach kolorystycznych, czyli do jaśniejszego i ciemniejszego koloru cery. Każda z nich posiada 6 korektorów o sporej pojemności i optymalnej konsystencji. Wystarczy zaledwie odrobina, by rozjaśnić cienie pod oczami, czy wysmuklić policzki. Dzięki temu jest to bardzo ekonomiczny produkt, który może wystarczyć nam nawet na kilka lat częstego użytkowania.

Korektory zamknięto w solidnym, eleganckim i ergonomicznym, podłużnym opakowaniu. Z palety korzysta się bardzo wygodnie. Tym bardziej, że jest lekka i łatwa w zamykaniu i otwieraniu.

Paleta z pudrem transparentnym

W palecie znajduje się jeden korektor w uniwersalnym kolorze, który można potraktować jako puder transparentny. Wystarczy nałożyć go np. na wyprysk pokryty innym korektorem, by jeszcze lepiej stopić go kolorystycznie z odcieniem cery. Dzięki temu nikt nie będzie w stanie zauważyć, że użyliśmy korektorów. Polecam!

Czytany 977 razy

Artykuły powiązane

 • Makijaż Geometric New Year Makijaż Geometric New Year

  Tegoroczny Sylwester powitajmy z geometrycznym makijażem na powiekach od Affect Cosmetics. Trend cut crease to nie nowość w makijażu, ale powraca, przeżywając co jakiś czas swój prawdziwy renesans. Jak żaden inny pozwala podkreślić oko, jeżeli poeksperymentujemy z kolorem i kreską.

 • Jak wykonać perfekcyjny makijaż? Jak wykonać perfekcyjny makijaż?

  Zapewne niejednokrotnie zdarzyło Ci się zobaczyć osobę, której makijaż był daleki od perfekcji. Makijaż może zarówno upiększyć naszą twarz, jak i zrobić jej ogromną krzywdę. W dużej mierze jego prawidłowe wykonanie zależy od praktyki, jaką posiadamy w tym zakresie, jak również od dobrania odpowiednich kosmetyków, dzięki którym podkreślimy atuty naszej twarzy, a nie oszpecimy jej.

 • To nie jest zwykły tusz To nie jest zwykły tusz

  Innowacyjny tusz INVEO nadaje rzęsom lśniący czarny kolor. Znacząco je wydłuża, pogrubia i podkręca. Sprawia, że rzęsy stają się bardzo wyraziste. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Tusz INVEO zawiera składniki dbające o kondycję rzęs i czynnik stymulujący wzrost włosów.

 • Marka Revlon i jej kultowe kosmetyki do makijażu Marka Revlon i jej kultowe kosmetyki do makijażu

  Revlon to jedna z największych światowych marek zajmujących się produkcją kosmetyków do makijażu. Historia jej rozpoczęła się w roku 1932, kiedy to bracia Charles i Joseph Revson wraz z chemikiem Charlesem Lachmanem zaczęli produkować lakier do paznokci, który nie zawierał barwników, a pigmenty, przez co z miejsca stał się produktem bardzo pożądanym na rynku.

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.