poniedziałek, 03 październik 2016 13:09

Recenzja: CC Cream color corrector Nawilżający krem tonujący na dzień

Lirene - CC Cream color corrector Nawilżający krem tonujący na dzień Lirene - CC Cream color corrector Nawilżający krem tonujący na dzień

Jedną z najciekawszych nowości na obecnym rynku kosmetycznym jest nawilżający krem tonujący CC od Lirene. To nowoczesny kosmetyk przeznaczony głównie dla kobiet powyżej 25 roku życia, które chcą nie tylko odmłodzić naskórek, ale również wpłynąć na ogólny wygląd cery.

CC CREAM COLOR CORRECTOR nawilżający krem tonujący

Krem CC to innowacyjny kosmetyk, który po nałożeniu na skórę samoistnie przemienia się z kremu nawilżająco-odżywczego w kryjący fluid. Dzięki temu nie tylko odżywia, nawadnia i upiększa skórę, ale przede wszystkim maskuje wszelkie niedoskonałości, poprawia jej koloryt oraz chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, najczęściej silnego wiatru i chłodu. Krem CC to doskonały kosmetyk na jesień i zimę.

Coś więcej niż tylko zwykły krem nawilżający

CC CREAM COLOR CORRECTOR to inteligentny preparat, który potrafi dopasować się do naturalnego kolorytu skóry, stapiając się z nią w jednolitą całość. Dzięki temu nie wygląda jak tradycyjny fluid, który po prostu widać, a jak naturalna „druga skóra”.
Innowacyjny skład

Krem CC zawiera naturalny ekstrakt z błękitnej algi, czyli rośliny znanej z doskonałych właściwości nawilżających i odżywczych. Alga delikatnie wygładza naskórek, poprawia jego miękkość i przywraca optymalny stopień nawilżenia.

Krem został wzbogacony w witaminę E, która jest niezbędna w przypadku każdego typu cery. Dzięki niej skóra odzyskuje młodzieńczy blask i zdrowy koloryt.

W kosmetyku CC zastosowano innowacyjne pigmenty koloryzujące Soft Focus, które są zamknięte w specjalnych kapsułkach. Dzięki temu do uwolnienia koloru dochodzi dopiero w momencie kontaktu preparatu ze skórą. W ten sposób krem zamienia się w fluid o kolorze doskonale dopasowanym do naturalnego kolorytu cery. Niedoskonałości przestają być widocznie, a skóra jest doskonale miękka i wygląda zdrowo.

Efekty stosowania kremu przez dwa tygodnie, opracowane na podstawie grupy testowej:
89% poprawa ogólnego wyglądu skóry
89% dopasowanie do naturalnego kolorytu
81% delikatne rozświetlenie i blask
74% ukrywa niedoskonałości i zaczerwienienia

 

Czytany 2868 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.