niedziela, grudzień 10, 2023
poniedziałek, 25 maj 2015 20:20

Słońce w puszce, psik po nóżce!

Wiosna ach wiosna. Tak długo na nią czekaliśmy, a ona, gdy w końcu nadeszła, robiła nam psikusy pogodowe przez długi czas. Przez całą zimę chowałyśmy ciało pod spodnami i rajstopami, by wraz z nadejściem cieplejszych dni z radością zamienić je na krótkie spódniczki i szorty.

Jednakże na to, aby majowe i czerwcowe słońce opaliły nasze nogi na tyle, byśmy mogły bez skrępowania prezentować je dumnie na ulicy, musimy jeszcze poczekać. Co zatem zrobić, jeśli biel naszej skóry skutecznie odwodzi nas od odkrycia nóg? Przecież w ten sposób nigdy ich nie opalimy! Zazwyczaj do głowy przychodzą nam trzy rozwiązania : zakładanie cielistych rajstop, stosowanie samoopalaczy, bądź kilka wizyt w solarium. Każde z tych rozwiązań jednak ma swoje poważne minusy : rajstopy grzeją skórę i nie sposób zakładać je gdy na dworze gorąco, w dodatku nie do każdej stylizacji pasują; samoopalacze często dają nienaturalny kolor opalenizny, w dodatku gdy zmienimy strój na przykład na bikini, widać będzie różnice w kolorze skóry między nogami a resztą ciała. Solarium – o szkodliwości opalenizny spod lampy chyba nikomu mówić nie trzeba...Cóż więc robić, gdy chcemy mieć opalone nogi, lecz wymienione wyżej metody odpadają? Wypróbuj koniecznie....rajstopy w sprayu!

To innowacyjny produkt od Lirene, który zapewnia natychmiastowy efekt pięknych, naturalnie opalonych nóg przez cały dzień. Sprawdzi się doskonale o każdej porze roku zawsze wtedy, gdy potrzebujesz natychmiast wyczarować opaleniznę na nogach. Dzięki swej specjalnej, emolientowej formule pielęgnuje skórę. Łatwo się rozprowadza, co znacząco zwiększa przyjemnośc użycia. Sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabista. Produkt wspaniale wyrównuje koloryt skóry, zakrywa pajączki, zaczerwienienia i wszelkie inne niedoskonałości. Dodatkowo długo utrzymuje się na skórze, nie wałkując i nie ścierając się podczas użytkowania, tak więc nie ma obaw o utratę pożądanego efektu po kilku godzinach. 

Produkt należy stosować na oczyszczoną skórę nóg – przed aplikacją rekomendowane jest nałożenie balsamu z serii Lirene. Rajstopy w sprayu rozpylić należy z odległości 15-20 cm od skóry, a następnie dokładnie wmasować. Następnie wystarczy poczekać aż wyschnie i...gotowe! Efekt opalonych nóg gwarantowany.