Polecane artykuły

 • 1

piątek, 20 maj 2016 09:09

Najlepszy lekki krem na lato dla mężczyzn

Lirene - > Energy ON Lekki odświeżający krem do twarzy Lirene - > Energy ON Lekki odświeżający krem do twarzy

Mężczyźni są wyjątkową grupą klientów dla firm kosmetycznych. Ich wymagania są zgoła różne od tych, które mają kobiety. W dzisiejszych czasach niewielu z nich rezygnuje z zakupu typowo męskiego kremu pielęgnacyjnego na rzecz podkradania takiego kosmetyku swojej kobiecie. Preparaty dla mężczyzn przede wszystkim mają inną konsystencję, bardziej męski zapach, a także są wzbogacone w odmienne składniki odżywcze lub użyte w innym stężeniu, idealnym do pielęgnacji właśnie skóry męskiej.

 Doskonałym przykładem lekkiego kremu dla mężczyzn, który będzie odpowiadał każdemu Panu jest Lekki odświeżający krem do twarzy ENEGRY od Lirene Men. Został stworzony przy współpracy z najlepszymi kosmetologami badającymi wymagania męskiej cery, a także w oparciu o opinię klientów - panów. Jego innowacyjność tkwi w tym, że kompleksowo pielęgnuje skórę twarzy, łagodzi podrażnienia, dogłębnie nawilża i przyjemnie chłodzi. Bez najmniejszych wątpliwości, jest to najlepszy kosmetyk męski na lato.

Lirene- Energy ON Lekki odświeżający krem do twarzy

Krem Energy od Lirene Men to preparat o bardzo lekkiej konsystencji, która wchłania się w kilka sekund i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przeznaczony do stosowania na dzień lub na noc. Zawiera zestaw składników aktywnych, które mobilizują skórę do samoistnej odbudowy, a dodatkowo chronią ją przed szkodliwym działaniem stresu, zanieczyszczeń, ciepłego powietrza. Kosmetyk opracowano tak, by spełniał wymagania skóry w każdym wieku, co jest szczególnie istotne dla tych mężczyzn, którzy nie lubią testować nowości i co chwilę szukać nowych produktów pielęgnacyjnych. Ponadto zamknięto go w atrakcyjnym, męskim opakowaniu i łatwej do użycia tubce z pompką.

Czytany 1020 razy

Artykuły powiązane

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

 • Butelki kosmetyczne Butelki kosmetyczne

  Czy istnieje idealne opakowanie kosmetyczne? To pytanie wywołuje wiele kontrowersji, ale rodzi jeszcze więcej pytań. Aktualnie rynek opakowań kosmetycznych przechodzi przemianę. Z jednej strony to segment szalenie atrakcyjny. Z drugiej natomiast czyha przed nim wiele wyzwań.

 • Piękna i elastyczna skóra? To możliwe Piękna i elastyczna skóra? To możliwe

  Młoda, zdrowa skóra, jest marzeniem wielu z nas. Niestety – im starsi jesteśmy, tym trudniej nam utrzymać skórę w dobrej formie. Co możemy zrobić, by nasza skóra mogła zachować elastyczność na dłużej? Oto kilka informacji, z którymi każdy miłośnik młodego i pięknego wyglądu powinien się zapoznać.

 • Sekret gładkiej skóry Sekret gładkiej skóry

  Kiedy za oknem robi się chłodniej, częściej nachodzi nas chęć zaszycia się na kanapie pod kocem, z filiżanką gorącej herbaty, dobrą książką i czymś słodkim pod ręką. O ile jednak miłość do książek i herbaty ujdzie nam zupełnie bezkarnie, to już częste sięganie po słodycze – niekoniecznie