Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 styczeń 2016 11:34

Jak chronić skórę na stoku?

Lirene - Odżywczy krem na zimę Lirene - Odżywczy krem na zimę

Wyjeżdżając na ferie zimowe, nie zapominaj o spakowaniu nart, ciepłych ubrań, kombinezonu narciarskiego, pomadki ochronnej do ust i... dobrego kremu na zimę. Bez tego ostatniego kosmetyku Twój pobyt może nie skończyć się zbyt dobrze. Mroźne powietrze, wiatr i promienie słoneczne mogą silne uwrażliwić naskórek i przyczynić się do wystąpienia wielu innych poważnych problemów w przyszłości.

Sposób na zabezpieczenie skóry przed zimą

Przed wyjazdem na narty wyposaż się w Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene, który posiada odpowiedni poziom ochrony przeciwsłonecznej, więc zapobiega ewentualnemu poparzeniu skóry promieniami słonecznymi, które wyjątkowo skutecznie odbijają się od białego puchu i padają prosto na Twoją twarz. Za każdym razem przed wyjściem z hotelu na stok zaaplikuj krem sobie i innym członkom rodziny, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Aktywny krem na zimę SPF 20 zapewnia również doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem oraz nadmiernym przesuszeniem spowodowanym suchym powietrzem z grzejników. Dodatkowo zabezpiecza skórę przed szokiem temperaturowym, który zazwyczaj występuje w momencie przechodzenia z zewnątrz do np. ciepłej karczmy.

 

Dodatkowa zaleta ze stosowania odpowiedniego kremu na stok

Aplikując specjalny krem na stok dodatkowo pielęgnujesz skórę i dostarczasz jej odpowiednich składników odżywczych. Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene zawiera specjalne substancje kojące podrażnienia i wygładzające naskórek, czyli zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dostarcza cerze cennych witamin i innych składników, które występują w naturalnie zdrowej skórze, a których ubywa wraz z upływem czasu.

Czytany 1072 razy

Artykuły powiązane

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.