Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 25 styczeń 2016 12:34

Jak chronić skórę na stoku?

Lirene - Odżywczy krem na zimę Lirene - Odżywczy krem na zimę

Wyjeżdżając na ferie zimowe, nie zapominaj o spakowaniu nart, ciepłych ubrań, kombinezonu narciarskiego, pomadki ochronnej do ust i... dobrego kremu na zimę. Bez tego ostatniego kosmetyku Twój pobyt może nie skończyć się zbyt dobrze. Mroźne powietrze, wiatr i promienie słoneczne mogą silne uwrażliwić naskórek i przyczynić się do wystąpienia wielu innych poważnych problemów w przyszłości.

Sposób na zabezpieczenie skóry przed zimą

Przed wyjazdem na narty wyposaż się w Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene, który posiada odpowiedni poziom ochrony przeciwsłonecznej, więc zapobiega ewentualnemu poparzeniu skóry promieniami słonecznymi, które wyjątkowo skutecznie odbijają się od białego puchu i padają prosto na Twoją twarz. Za każdym razem przed wyjściem z hotelu na stok zaaplikuj krem sobie i innym członkom rodziny, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Aktywny krem na zimę SPF 20 zapewnia również doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem oraz nadmiernym przesuszeniem spowodowanym suchym powietrzem z grzejników. Dodatkowo zabezpiecza skórę przed szokiem temperaturowym, który zazwyczaj występuje w momencie przechodzenia z zewnątrz do np. ciepłej karczmy.

 

Dodatkowa zaleta ze stosowania odpowiedniego kremu na stok

Aplikując specjalny krem na stok dodatkowo pielęgnujesz skórę i dostarczasz jej odpowiednich składników odżywczych. Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene zawiera specjalne substancje kojące podrażnienia i wygładzające naskórek, czyli zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dostarcza cerze cennych witamin i innych składników, które występują w naturalnie zdrowej skórze, a których ubywa wraz z upływem czasu.

Czytany 1124 razy

Artykuły powiązane

 • Jak facet powinien dbać o siebie? Jak facet powinien dbać o siebie?

  Zadbany mężczyzna to taki, który nie tylko jest dobrze ubrany, ale i ładnie pachnie, widać po nim, iż dba o swoją fryzurę i zarost, a także cechuje się nienaganną sylwetką. Przekonania, iż facet powinien pachnieć jak facet, a stylizacja jest tylko dla kobiet już dawno przestały mieć miejsce bytu. Jakie są najlepsze kosmetyki dla mężczyzn? Jak powinni oni dbać o swój wygląd?

 • Zasady pielęgnacji twarzy Zasady pielęgnacji twarzy

  Każda twarz cechuje się nieco innymi parametrami grubości, kolorytu czy ilości wydzielanego sebum, każda również boryka się z indywidualnymi problemami, takimi jak pękające naczynka, przebarwienia, zmarszczki, trądzik itp. Na szczęście bez względu na rodzaj cery i jej indywidualne potrzeby, jej pielęgnacja jest bardzo zbliżona u każdej osoby!

 • Innowacyjna kąpiel Innowacyjna kąpiel

  Nie tylko osoby spędzające aktywnie wolny czas powinny zainteresować się Odkwaszająco-regenerującą solą do kąpieli z miedzią SiSALT+Cu polskiej innowacyjno-wdrożeniowej marki Invex Remedies.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Szampony do zadań specjalnych Szampony do zadań specjalnych

  Szampony Floslek, Lbiotica,Skarb Matki, Roomcays

  Czy to już klęska urodzaju? Drogeryjne półki uginają się od szamponów do włosów.