Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 25 styczeń 2016 12:34

Jak chronić skórę na stoku?

Lirene - Odżywczy krem na zimę Lirene - Odżywczy krem na zimę

Wyjeżdżając na ferie zimowe, nie zapominaj o spakowaniu nart, ciepłych ubrań, kombinezonu narciarskiego, pomadki ochronnej do ust i... dobrego kremu na zimę. Bez tego ostatniego kosmetyku Twój pobyt może nie skończyć się zbyt dobrze. Mroźne powietrze, wiatr i promienie słoneczne mogą silne uwrażliwić naskórek i przyczynić się do wystąpienia wielu innych poważnych problemów w przyszłości.

Sposób na zabezpieczenie skóry przed zimą

Przed wyjazdem na narty wyposaż się w Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene, który posiada odpowiedni poziom ochrony przeciwsłonecznej, więc zapobiega ewentualnemu poparzeniu skóry promieniami słonecznymi, które wyjątkowo skutecznie odbijają się od białego puchu i padają prosto na Twoją twarz. Za każdym razem przed wyjściem z hotelu na stok zaaplikuj krem sobie i innym członkom rodziny, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Aktywny krem na zimę SPF 20 zapewnia również doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem oraz nadmiernym przesuszeniem spowodowanym suchym powietrzem z grzejników. Dodatkowo zabezpiecza skórę przed szokiem temperaturowym, który zazwyczaj występuje w momencie przechodzenia z zewnątrz do np. ciepłej karczmy.

 

Dodatkowa zaleta ze stosowania odpowiedniego kremu na stok

Aplikując specjalny krem na stok dodatkowo pielęgnujesz skórę i dostarczasz jej odpowiednich składników odżywczych. Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene zawiera specjalne substancje kojące podrażnienia i wygładzające naskórek, czyli zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dostarcza cerze cennych witamin i innych składników, które występują w naturalnie zdrowej skórze, a których ubywa wraz z upływem czasu.

Czytany 1087 razy

Artykuły powiązane

 • Męski makijaż - kosmetyki kolorowe dla mężczyzn Męski makijaż - kosmetyki kolorowe dla mężczyzn

  Mężczyźni coraz bardziej interesują się swoim wizerunkiem. Szczególnie ci panowie, którzy piastują wysokie stanowiska i mają codzienny kontakt z biznesmenami, bądź innymi kontrahentami, chcą wyglądać nienagannie.

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Męska pielęgnacja skóry twarzy Męska pielęgnacja skóry twarzy

  Bardzo często wychodzimy z założenia, że pielęgnacja skóry twarzy dotyczy tylko kobiet.

 • Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry

  Wiele kobiet chce zatrzymać upływający czas i odmłodzić swoją cerę. Niektóre są przekonane, że jedyny ratunek stanowią drogie zabiegi w salonach medycyny estetycznej.

 • Trend #lesswaste – maski wegańskie L’biotica Trend #lesswaste – maski wegańskie L’biotica

  Podejście #lesswaste przestaje już być wyłącznie ekotrendem, a staje się obowiązkowym stylem życia. W trosce o przyszłe pokolenia, musimy coraz poważniej myśleć o pozostawianych przez nas śladach środowiskowych.