poniedziałek, 25 styczeń 2016 12:34

Jak chronić skórę na stoku?

Lirene - Odżywczy krem na zimę Lirene - Odżywczy krem na zimę

Wyjeżdżając na ferie zimowe, nie zapominaj o spakowaniu nart, ciepłych ubrań, kombinezonu narciarskiego, pomadki ochronnej do ust i... dobrego kremu na zimę. Bez tego ostatniego kosmetyku Twój pobyt może nie skończyć się zbyt dobrze. Mroźne powietrze, wiatr i promienie słoneczne mogą silne uwrażliwić naskórek i przyczynić się do wystąpienia wielu innych poważnych problemów w przyszłości.

Sposób na zabezpieczenie skóry przed zimą

Przed wyjazdem na narty wyposaż się w Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene, który posiada odpowiedni poziom ochrony przeciwsłonecznej, więc zapobiega ewentualnemu poparzeniu skóry promieniami słonecznymi, które wyjątkowo skutecznie odbijają się od białego puchu i padają prosto na Twoją twarz. Za każdym razem przed wyjściem z hotelu na stok zaaplikuj krem sobie i innym członkom rodziny, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Aktywny krem na zimę SPF 20 zapewnia również doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem oraz nadmiernym przesuszeniem spowodowanym suchym powietrzem z grzejników. Dodatkowo zabezpiecza skórę przed szokiem temperaturowym, który zazwyczaj występuje w momencie przechodzenia z zewnątrz do np. ciepłej karczmy.

 

Dodatkowa zaleta ze stosowania odpowiedniego kremu na stok

Aplikując specjalny krem na stok dodatkowo pielęgnujesz skórę i dostarczasz jej odpowiednich składników odżywczych. Aktywny krem na zimę SPF 20 od Lirene zawiera specjalne substancje kojące podrażnienia i wygładzające naskórek, czyli zapobiegające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Dostarcza cerze cennych witamin i innych składników, które występują w naturalnie zdrowej skórze, a których ubywa wraz z upływem czasu.

Czytany 1164 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.