Polecane artykuły

 • 1

piątek, 20 luty 2015 16:31

Ekskluzywne nawilżanie

4VOO - Maseczka Odmładzająco-Energetyzująca 4VOO - Maseczka Odmładzająco-Energetyzująca

Maseczka Odmładzająco-Energetyzująca 4VOO jest bogatym w składniki, ekskluzywnym i luksusowym doświadczeniem. Napełnij więc szklankę wina, włącz nastrojową muzykę, zrelaksuj się i w odpowiedniej atmosferze zadbaj o siebie. Domowe kuracje z 4VOO to więcej niż tylko użycie kosmetyku.

Jeśli użyłeś właśnie doskonałego Peelingu Głęboko Oczyszczającego 4voo przemyj dokładnie twarz i osusz ją dobrze czystym ręcznikiem. Teraz możesz nałożyć równą warstwę maseczki na całą twarz i szyję. Nałóż maseczkę w wystarczającej ilości. To znaczy tyle abyś tylko ledwie widział pod nią kolor swojej skóry. Jedna lub dwie porcyjki wielkości średniego ziarnka fasoli powinny zdecydowanie wystarczyć. Rozprowadź maseczkę równomiernie po całej twarzy i szyi.

Teraz zrelaksuj się i pozwól jej zasychać i działać. Potrwa to około 10 minut. Jeśli w międzyczasie poczujesz mrowienie, wiedz, że to właśnie aktywne składniki kosmetyku czynią cię pięknym. Więc naprawdę zrelaksuj się i albo ciesz się już na efekty kuracji albo odpłyń myślami ku swoim ulubionym wspomnieniom i marzeniom.

Następnie opłukaj twarz chłodną/letnią wodą. Ponieważ maseczka odmładzająca i energetyzująca jest wyjątkowo bogata w składniki odżywcze, niektórzy mężczyźni preferują opłukiwanie jej pod prysznicem.

Na koniec osusz swoją twarz. Jeśli masz jeszcze troszkę czasu, ochotę na dalszą domową kurację i pragnienie uzyskania dalszych efektów to jest to idealny moment na nałożenie na przykład Odmładzającego Żelu Pod Oczy 4VOO , Intensywnego Anti-Aging-Complex 4voo lub Optymalnego Nawilżacza do Cery 4VOO Po prostu słuchaj swojej cery i odpowiedz na jej potrzeby używając ekskluzywnych środków.

Maseczkę odmładzająco-energetyzującą 4VOO stosuj:

- raz na tydzień przy skórze suchej; – dwa razy na tydzień przy skórze regularnej; – trzy razy w tygodniu przy skórze przetłuszczającej się

Czytany 1432 razy

Artykuły powiązane

 • Wiosenny niezbędnik dla Twoich dłoni Wiosenny niezbędnik dla Twoich dłoni

  Dłonie są naszą wizytówką i jedną z najbardziej eksponowanych części ciała. Jako pierwsze podlegają procesowi starzenia, kondycja rąk może więc zdradzić nasz wiek. W jaki sposób o nie dbasz?

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.

 • Jak przygotować skórę na wiosnę? Jak przygotować skórę na wiosnę?

  Wyczekiwana z utęsknieniem wiosna, to najlepszy moment na zadbanie o urodę. Zabiegi w salonie i domowa pielęgnacja skóry poprawią Twój wygląd, samopoczucie i sprawią, że uzyskasz świeżą i promienną cerę.

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.