środa, lipiec 24, 2024
piątek, 07 marzec 2014 15:55

Zestaw Body Art Dr Irena Eris

Dr Irena Eris - Zestaw BODY ART Dr Irena Eris - Zestaw BODY ART

Zestaw kosmetyków do ciała z serii Body Art firmy Dr Irena Eris. Dla każdej skóry w każdym wieku. Kosmetyki wchodzące w skład zestawu to krem i peeling. Firma do zestawu dodaje także voucher-zaproszenie do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris o wartości 50zł.

Pierwszym produktem wchodzącym w skład zestawu jest krystaliczny peeling cukrowy do ciała o pojemności 200ml. Kryształki cukru i olej mineralny to główne składniki tego kosmetycznego cudu. Witamina E oraz witamina C w podwójcej dawce pobudzają mikrokrążenie oraz delikatnie rozjaśniają zmęczoną, poszarzałą skórę. Skóra staje się natłuszczona, miękka oraz nie wymaga stosowania balsamu.

Drugim kosmetykiem jest ujędrniająco-wygładzający krem do ciała o pojemności również 200ml. Krem do ciała jest idealny do użycia po peelingu. Nawilża skórę dogłębie nie zatykając porów. Skóra może swobodnie oddychać. Pielęgnuje ciało oraz zmiękcza poprawiając jego koloryt. Wygładza oraz pobudza mikrokrążenie, które jest tak ważne dla skóry zarówno za dnia, jak i w nocy. 

Cały zestaw, jak każdy firmy Dr Irena Eris jest opakowany w eleganckie pudełeczko. Świetny prezent lub kosmetyki, które będą bardzo ładnie prezentowały się w łazience. Dodatkowo musimy pamiętać o voucherze, który jest dołączony do zestawu. Możemy dzięki niemu skorzystać z zabiegów, które oferują Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.  

 

Media