Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 19 kwiecień 2016 14:31

Wrastające paznokcie? Problem rozwiązany!

Wrastające paznokcie są często przyczyną dyskomfortu. Utrudniają noszenie wąskich butów oraz aktywność fizyczną. Z tą przypadłością zmaga się wiele osób, jednak spokojnie - są na nią sposoby! ;) Jeden z nich to innowacyjny preparat marki No.36.

 Stare porzekadło mówi, że „lepiej jest zapobiegać niż leczyć”, zatem warto trzymać się kilku poniższych zasad, by wyeliminować problem na zawsze. Po pierwsze paznokcie u stóp zawsze obcinaj na prosto. Płytka powinna mieć kształt kwadratu, dzięki temu uniemożliwisz jej wrastanie. Po drugie dopasuj rozmiar obuwia nie tylko do długości, ale i szerokości stopy. Ten zabieg zapewni ci komfort. Po trzecie wybieraj buty chroniące palce. Przykładowo obuwie sportowe wyposażone jest specjalne wstawki, chroniące palce stóp przed uszkodzeniem. Ich stosowanie zminimalizuje ryzyko wystąpienia ucisku, a w konsekwencji także stanu zapalnego. I po czwarte stosuj odpowiednie kosmetyki, które zatroszczą się o prawidłową kondycje Twoich paznokci.

Preparat przeciw wrastaniu paznokci marki No.36 to idealny wybór. Zawarte w nim trzy składniki aktywne intensywnie pielęgnują paznokcie oraz skórę wokół nich. Ekstrakt z aloesu likwiduje uczucie suchości oraz reguluje nawilżenie. Gliceryna poprawia miękkość oraz wzmacnia ochronę naskórka. Natomiast olej rycynowy działa zmiękczająco i wygładzająco zarówno na płytkę paznokcia jak i na skórę. Wygodna forma preparatu oraz przyjazna aplikacja przyspiesza wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. W efekcie czego możemy cieszyć się zdrowymi i zadbanymi paznokciami.

No. 36 - Preparat przeciw wrastaniu paznokci

Cena: 10,49 zł/ 2 ml

Czytany 791 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Jakich kosmetyków powinna używać młoda mama? Jakich kosmetyków powinna używać młoda mama?

  Kiedy kobieta spodziewa się dziecka, oznacza to, że zbliża się czas wielkich zmian.