wtorek, 30 czerwiec 2015 15:30

Witaminowy zastrzyk

Życie nie rozpieszcza właściwie nikogo. To, jak sobie z nim radzimy, zależy właściwie wyłącznie od naszych sposobów jakie obraliśmy by radzić sobie z przeciwnościami losu. Każdy dzień, wydarzenie (dobre bądź złe), nasz tryb życia, a także nawyki czy nawet to, co i w jakich ilościach jemy – zapisuje się na naszej skórze niczym słowa w pamiętniku.

Właściwie rzec można śmiało, iż aby wiedzieć jaki kto prowadzi tryb życia, wystarczy spojrzeć na stan jego skóry i włosów. Nie da się ukryć, iż żyjemy w takich czasach, w których niemal każdy żyje w biegu, niedosypia, spożywa przypadkowe, często niezdrowe i mocno przetworzone jedzenie, które popija kawą, a stres rozładowuje dymkiem z papierosa. To wszystko pozostawia bardzo negatywne ślady na naszej skórze. Staje się ona wiotka, szorstka, sucha, a także łatwiej poddaje się zniszczeniom, podrażnieniom i szybciej tworzą się zmarszczki.

Im skóra bardziej sucha, tym większe prawdopodobieństwo przedwczesnego zestarzenia się. Aby tego uniknąć, najlepiej przyjrzeć się swojemu trybowi życia, a następnie zastanowić się, jakie złe nawyki możemy wyeliminować i zamienić je na lepsze.

Dodatkowo niezbędna jest szczególna pielęgnacja takiej cery. Pomoże w tym z dużą skutecznością ROYAL GLOW CLINIC - serum witaminowe dla skóry twarzy i pod oczy firmy Chantarelle. To wyjątkowo skuteczne, rozświetlające, witaminowe, bogate serum na noc, wykazujące działanie rewitalizujące i łagodzące.

Przeznaczone jest dla skóry twarzy oraz pod oczy, dla cery bez blasku, zmęczonej, wiotkiej, z oznakami wyczerpania, która wymaga błyskawicznej, skutecznej i długotrwałej rewitalizacji. Preparat ten sprawdzi się idealnie przed wyjściem na przykład na imprezę, aby szybko i skutecznie ukryć oznaki zmęczenia cery i dodać jej natychmiastowego blasku.

Wskazaniem do aplikacji jest skóra zmęczona na skutek zaburzeń snu i nadmiernego tempa życia właśnie. Preparat bogaty jest w składniki łagodzące i przeciwzapalne, dając efekt wygładzenia tekstury skóry, redukcji sieci zmarszczek i nierówności, a także doskonałego nawilżenia, rozświetlonego blasku i widocznego odmłodzenia. Dzięki niemu wiotkość skóry jest zmniejszona, a antyrodnikowe, przeciwstarzeniowe mechanizmy obronne zostają wzmocnione.


Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl

Czytany 1737 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.