Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 25 czerwiec 2015 13:01

Ukojenie dla suchej skóry

Twoją wizytówką jest wygląd. Nawet jeśli się z tym nie zgadzasz, fakt jest faktem. Gdy rozmawiasz z kimś na temat innej, nieznajomej czy mało znanej osoby, zazwyczaj opiszecie ją na podstawie wyglądu, podając jakieś cechy charakterystyczne „ta z rudymi włosami”, „ta z pięknymi, niebieskimi oczami”, czy „ta taka co ma tyle zmarszczek”.

To naturalne, że przywiązujemy największą uwagę do tego, co najbardziej rzuca się w oczy – to też zostaje najlepiej zapamiętane. Warto więc przywiązać uwagę do swojego wyglądu, by jeśli chodzi o nasza osobę, zarejestrowane zostało wyłącznie to, co najlepsze. Niewątpliwie pierwszą zauważaną przez innych rzeczy są włosy i twarz. To także dwa elementy, których wygląd najszybciej niestety ulega pogorszeniu – zarówno z biegiem czasu, jak i w związku z niewłaściwą pielęgnacją. Pamiętać należy o tym, że zbytnie obciążanie skóry i włosów kosmetykami jest tak samo dla niej szkodliwe, jak niedostateczna pielęgnacja. Dlatego we wszystkim należy zachować zdrowy umiar.

Jeśli szukasz kosmetyku, który będzie złotym środkiem w pielęgnacji Twojej cery – poznaj LA AQUA serum 16% nawilżająco-odmładzające firmy Chantarelle. To wyjątkowo skuteczne odżywczo – nawilżające serum dla cery suchej, odwodnionej oraz o utraconej elastyczności. Produkt to koncentrat z technologią odnowy włókiem elastycznych, a także syntezy akwaporyn i filagryny (jest to składnik odpowiedzialny za poziom NMF), oraz barierowych składników lipidowych. Dzięki zawartości wysoko skoncentrowanych składników, produkt wykazuje działanie aktywnie nawilżające, odmładzające praz wygładzające.

 

Serum stymuluje odnowę komórkową i produkcję włókien elastycznych. Przynaskórkowa utrata wody i mocznika zostaje wyraźnie zmniejszona, natychmiastowo i długotrwale zaś wzrasta poziom nawilżenia. Płaszcz lipidowy zostaje uszczelniony, a koloryt skóry – rozjaśniony i wyrównany. Twoja skóra będzie ukojona i złagodzona, a wszelkie objawy podrażnień i zaczerwienień ulegną redukcji. Wystarczy codziennie wieczorem wmasować produkt w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i...pozwolić mu działać. To wszystko, co musisz zrobić, by cieszyć się jędrną i zdrową skórą.

Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl

Czytany 1233 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…