czwartek, 25 czerwiec 2015 13:01

Ukojenie dla suchej skóry

Twoją wizytówką jest wygląd. Nawet jeśli się z tym nie zgadzasz, fakt jest faktem. Gdy rozmawiasz z kimś na temat innej, nieznajomej czy mało znanej osoby, zazwyczaj opiszecie ją na podstawie wyglądu, podając jakieś cechy charakterystyczne „ta z rudymi włosami”, „ta z pięknymi, niebieskimi oczami”, czy „ta taka co ma tyle zmarszczek”.

To naturalne, że przywiązujemy największą uwagę do tego, co najbardziej rzuca się w oczy – to też zostaje najlepiej zapamiętane. Warto więc przywiązać uwagę do swojego wyglądu, by jeśli chodzi o nasza osobę, zarejestrowane zostało wyłącznie to, co najlepsze. Niewątpliwie pierwszą zauważaną przez innych rzeczy są włosy i twarz. To także dwa elementy, których wygląd najszybciej niestety ulega pogorszeniu – zarówno z biegiem czasu, jak i w związku z niewłaściwą pielęgnacją. Pamiętać należy o tym, że zbytnie obciążanie skóry i włosów kosmetykami jest tak samo dla niej szkodliwe, jak niedostateczna pielęgnacja. Dlatego we wszystkim należy zachować zdrowy umiar.

Jeśli szukasz kosmetyku, który będzie złotym środkiem w pielęgnacji Twojej cery – poznaj LA AQUA serum 16% nawilżająco-odmładzające firmy Chantarelle. To wyjątkowo skuteczne odżywczo – nawilżające serum dla cery suchej, odwodnionej oraz o utraconej elastyczności. Produkt to koncentrat z technologią odnowy włókiem elastycznych, a także syntezy akwaporyn i filagryny (jest to składnik odpowiedzialny za poziom NMF), oraz barierowych składników lipidowych. Dzięki zawartości wysoko skoncentrowanych składników, produkt wykazuje działanie aktywnie nawilżające, odmładzające praz wygładzające.

 

Serum stymuluje odnowę komórkową i produkcję włókien elastycznych. Przynaskórkowa utrata wody i mocznika zostaje wyraźnie zmniejszona, natychmiastowo i długotrwale zaś wzrasta poziom nawilżenia. Płaszcz lipidowy zostaje uszczelniony, a koloryt skóry – rozjaśniony i wyrównany. Twoja skóra będzie ukojona i złagodzona, a wszelkie objawy podrażnień i zaczerwienień ulegną redukcji. Wystarczy codziennie wieczorem wmasować produkt w oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i...pozwolić mu działać. To wszystko, co musisz zrobić, by cieszyć się jędrną i zdrową skórą.

Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl

Czytany 1286 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.