poniedziałek, 25 maj 2015 20:07

Olejek wielozadaniowy

Każda skóra, bez względu na wiek, kondycję oraz rodzaj, potrzebuje dokładnego oczyszczania, codziennego nawilżania oraz odżywiania. Rożnica w pielęgnacji polega jedynie na doborze kosmetyków odpowiednich do rodzaju skóry i jej potrzeb zmieniających się wraz z wiekiem.

Nieważne, czy masz 16 czy 60 lat, czy Twoja buzia przypomina soczystą brzoskwinkę, czy też pokryta jest siateczką zmarszczek : zawsze należy dostarczać jej niezbędnych składników odżywczych. W młodym wieku zapobiegnie to starzeniu się skóry, w starszym zaś – zredukuje efekty upływu czasu. Możesz stosować kremy i maseczki – są one oczywiście wskazane a nawet niezbędne dla prawidłowej pielęgnacji skóry, jednakże nic nie zastąpi siły i skuteczności naturalnych olejków. Który jednak wybrać, aby jak najlepiej poradził sobie z zadaniem? W końcu tyle ich na rynku, a wszystkich naraz nie sposób kupić i przetestować!

Marka Lirene nadciąga z rozwiązaniem tego problemu i oferuje produkt wielozadaniowy : wygładzający MULTI olejek! Łączy on w sobie moc czterech olejków : z arniki, migdałowy, avocado oraz sojowy. Olejek z arniki wykazuje silne działanie odżywcze, a także wzmacnia naczynka krwionośne skóry, migdałowy (dzięki wysokiej zawartości kwasu linolowego, który jest składnikiem cementu międzykomórkowego skóry) przyspiesza procesy regeneracyjne oraz wzmacnia lipidowa barierę ochronną, a także doskonale wygładza i zmiękcza naskórek. Olejek avocado to z kolei źródło witamin A, E, K i PP, dzięki którym doskonale odżywia i poprawia kondycję skóry.

Olejek jest biozgodny ze składnikami lipidowymi w skórze, co wpływa na niezmiernie dobrą jego tolerancję przez nią. Olejek sojowy z kolei zawiera około 50 % kwasu linolowego, który odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ochronę skóry przed utratą wody. Produkt ten doskonale zatem wygładzi i wzmocni skórę, dodając jej energii. Przez dlugi czas pozostanie ona nawilżona, odżywiona i zregenerowana. 

Olejek szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy na skórze, w dodatku nie roluje się. Delikatny, jaśminowy zapach relaksuje, jednocześnie pobudzając zmysły. Produkt ten polecany jest również do masażu ciała. Polecany do systematycznego stosowania rano i wieczorem, jako codzienna pielęgnacja.