wtorek, 07 kwiecień 2015 12:44

Pozbądź się przebarwień w domowym zaciszu

Chantarelle -  SPECIAL AESTHETICS krem depigmentujący DEPIGM Chantarelle - SPECIAL AESTHETICS krem depigmentujący DEPIGM

Plamy i przebarwienia pojawiają się na naszej skórze niezależnie od wieku. Przyczyna ich powstawania jest różna i zawiła : czasem pojawiają się po prostu z wiekiem, w wyniku nierównomiernego rozkładania się melaniny w skórze, czasem w efekcie promieniowania słonecznego dochodzi do samoistnego pojawiania się przebarwień o podłożu hormonalnym. Bywa i tak, że wystarczy chwila nieuwagi : wystarczy użyć perfumu na gołą skórę, a następnie wyjść na słońce i plama gotowa.

Plamy i przebarwienia bywają także efektem zmian trądzikowych – w miejscu po pryszczu pozostaje nieestetyczna czerwona plama. Jakakolwiek jest przyczyna tych zmian, wiedzmy jedno : nie musimy godzić się na ich istnienie. Gabinety kosmetyczne tracą już monopol na serie drogich zabiegów mających na celu poprawę stanu skóry, bowiem współczesna kosmetyka oferuje możliwości redukcji problemów skórnych w domowym zaciszu, podczas codziennej pielęgnacji. Jedną z firm oferujących kosmetyki o takim działaniu jest Chantarelle - marka profesjonalnych dermokosmetyków i kosmeceutyków, producent SPECIAL AESTHETICS DEPIGMI Rich Whitening Cream – produktu rozwiązującego problem przebarwień we własnej łazience. Jest to bogaty krem depigmentujący, jednocześnie odmładzający i rozświetlający, zawierający w swoim składzie kwas kojowy o stężeniu 1 %, a także kwasy azelainowy i salicylowy o stężeniu 0.5%. 

Dzięki tym naturalnym, silnie działajacym kwasom, redukuje on przebarwienia i plamy pigmentacyjne, a także wyrównuje koloryt skóry. Dedykowany jest skórze wymagającej terapii rozjaśniającej, wygładzającej oraz odmładzającej. Przede wszystkim redukuje melanogenezę i hamuje produkcję melaniny, co zapobiega przede wszystkim powstawaniu nowych przebarwień, ale także rozjaśnia już te istniejące. Kwaśne pH (5,5) wspomaga ochronę przeciwbakteryjną skóry, a kompleks aktywnych składników skutecznie reguluje i zmniejsza przebarwienia.

Wskazany do stosowania jest przy plamach i przebarwieniach, a także zaburzeniach pigmentacji i nierównomiernym kolorycie skóry. Także skóra szara o niezdrowym kolorycie, jak i ta ze zmianami pozapalnymi (w tym wspomnianymi już potrądzikowymi), bądź starsza z wiekowymi zmianami pigmentacyjnymi po zastosowaniu wspomnianego produktu odwdzięczy się zdrowym wyglądem i wyrównanym kolorem, a Ty dzięki Chantarelle czas, który przyszłoby spędzić Ci w gabinecie kosmetycznym, spożytkować możesz na jakąś przyjemność dla siebie.

więcej o CHANTARELLE na www.chantarelle.pl 

Czytany 1290 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.