czwartek, 20 lipiec 2017 17:00

Odżywienie pod prysznicem

Lirene - Inca Inchi Olejek pod prysznic Lirene - Inca Inchi Olejek pod prysznic

Podczas gorącego lata bardzo wiele kobiet rezygnuje z nakładania na całe ciało nawilżającego balsamu. Jest to związane przede wszystkim z tym, że nawilżone balsamem ciało szybciej się poci. Skóra wydaje się tłusta i lepka.

Trzeba jednak wiedzieć, że rezygnując ze stosowania balsamu do ciała doprowadzamy do nadmiernego przesuszenia naskórka. Jest to bardzo niebezpieczne, szczególnie w lecie, gdy na ciało oddziałują szkodliwe promienie słoneczne. Dodatkowo zabieramy skórze składniki odżywcze, które znajdują się w dobrych balsamach. Naskórek bardzo szybko staje się przesuszony, traci jędrność i delikatność oraz szybciej ulega starzeniu. Na szczęście najlepsze firmy produkujące kosmetyki znalazły na to dobry sposób. To specjalne olejki pod prysznic, które nie tylko skutecznie myją ciało, ale przede wszystkim doskonale je nawilżają. A dodatkowo nie zatykają porów skóry, czyli nie doprowadzają do wzmożonego pocenia się.

Olejek do pielęgnacji ciała pod prysznicem marki Lirene

Inca Inchi to nowoczesny kosmetyk o właściwościach myjących, nawilżających i pielęgnujących. Stosuje się go jak zwykły żel pod prysznic, z tą różnicą, że potem nie trzeba nakładać na skórę żadnego balsamu. Ciało zaraz po wyjściu z kąpieli staje się doskonale nawilżone i odżywione. Jest miękkie i jędrne, a skóra promienieje naturalnym blaskiem. Naskórek wygląda zdrowo i zadbanie. Po prostu pięknie.

Olejek do kąpieli od Lirene skutecznie usuwa ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, działając przy tym bardzo delikatnie. Nie doprowadza do podrażnienia czy zaczerwienienia. Osoby stosujące ten kosmetyk zgodnie twierdzą, że w końcu po wyjściu z kąpieli nie czują nieprzyjemnego ściągnięcia i swędzenia skóry. Zaczynają odczuwać bardzo duży komfort. Jak po najlepszych zabiegach kosmetycznych.

W czym tkwi sekret?

W olejku znajdują się drogocenne składniki, dzięki którym otrzymujemy takie efekty. To przede wszystkim olej Inca Inchi, który znany jest z tego, że posiada dużą ilość kwasów Omega. Odpowiada za utrzymanie odpowiedniej bariery hydrolipidowej naskórka. Dodatkowo w kosmetyku zawarte są inne oleje, czyli olej jojoba i sojowy, które skutecznie odżywiają i regenerują nawet najbardziej zaniedbaną skórę.

Czytany 391 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.