Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 16 lipiec 2018 18:42

Oczyszczanie z Clean 9 Forever

Wstajesz rano z łóżka. Idziesz do łazienki a tam zmęczona twarz. Patrzysz na swoje ciało i masz ochotę płakać. Podejmujesz więc decyzję o odchudzaniu. Zanim jednak przystąpisz do diety powinnaś pomyśleć o oczyszczeniu swojego ciała z toksyn. Pomocny w tym będzie Forever Clean 9.

Co to jest Forever Clean 9.

Jest to program oczyszczający, który należy stosować przez 9 dni. Skutkiem skorzystania z tego programu jest pozbycie się z organizmu wszystkich toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii, które w nim zalegały. Dzięki temu możemy liczyć na to, że nasze ciało będzie lepiej przyswajało substancje odżywcze z pokarmów. Program Forever Clean 9 wpływa również na zmniejszenie  zakwaszenie organizmu, które jest przyczyną m.im ciągłego zmęczenia. W zestawie otrzymamy artykuły, które wystarczą na dziewięciodniowy czas oczyszczania. W składzie zestawu znajdziemy:

 • Forever Aloe Vera Gel - 2 opakowania. Jest to napój, który zawiera miąższ z aloesu, witaminy, minerały.
 • Forever Lite Ultra  Shake-1 opakowanie. Jest to koktajl o wysokiej zawartości białka sojowego.
 • Forever Therm - 18 tabletek. Suplement diety.
 • Forever Fiber- 9 zaszetek. Mieszkanka 4 rodzajów błonnika.
 • Forever Garcinia Plus- 54 kapsułki. Suplement diety, który wpływa na proces przemiany materii.
 • miarka
 • broszura Clean 9

Etapy oczyszczania.

Pierwszy i najtrudniejszy etap to dzień 1 i 2  trwania programu. Wtedy to można jeść tylko konkretne warzywa czyli ogórek, pomidor, sałata oraz jabłka. Trzeba też przyjąć wszystkie suplementy przewidziane na te dni i pić dużo wody.

Drugi etap zaczyna się  3 dnia i wtedy już jest lepiej bo podczas pierwszych dwóch dni pozbyliśmy się najcięższych toksyn i zaczynamy mieć więcej energii. Cały czas przyjmujemy suplementy przewidziane w broszurce i pozwalamy sobie na posiłki.

Oczywiście podczas całego programu wskazana i nawet wymagana jest aktywność fizyczna każdego dnia przynajmniej przez  20 minut.

Trzeba otwarcie powiedzieć, że ten program nie jest łatwy. Jest trudny a wytrwanie w nim będzie wymagało od Was dużego samozaparcia. Jeżeli jednak dobrniecie do końca to efekty na Was zadowolą. Będziecie mieli więcej energii i chęci do działania. Pamiętajcie, że nawet jeżeli nie schudniecie podczas niego 10 kg to właśnie stworzyliście podstawy do tego by zmienić swoje ciało a o to chyba najbardziej chodziło.

Czytany 224 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…