czwartek, 25 czerwiec 2015 12:47

Nawilżanie pod prysznicem

Codzienna pielęgnacja ciała to podstawa. Nie tylko ze względów higienicznych, ale także pielęgnacyjnych. Chwila dla siebie spędzona na zabiegach higieniczno urodowych to jedna z niewielu chwil w ciągu dnia, kiedy możesz choć na chwilę zrelaksować ciało i duszę. Dlatego ważne jest, aby kosmetyki jakich w tym celu używasz, spełniały swoje funkcje jak najlepiej : łącząc w sobie skuteczność pielęgnacji, z wysokim komfortem użycia.

Na to składa się zapach, kolor, konsystencja oraz design opakowania. Nie jest tajemnicą, iż zarówno jedzenie, jak i kosmetyki przyciągają najpierw spojrzenie, mówi się, że „pochłaniamy” coś wzrokiem. Producenci doskonale o tym wiedzą i niestety bardzo często wykorzystują, oferując totalny bubel w pięknym opakowaniu, okraszony chwytliwym opisem.

Aby uniknąć takich niespodzianek, kupuj tylko sprawdzone i polecane przez innych produkty. A najlepiej całą linię ulubionej firmy, gdyż wtedy otrzymujesz kompleksową, bogatą pielęgnację. Jeśli jesteś posiadaczem wrażliwej, skłonnej do alergii czy podrażnień skóry, koniecznie zapoznaj się z marką Chantarelle – producentem najwyższej jakości dermokosmetyków. Trzymając w ręku produkt tej firmy masz pewność, że Twojej wrażliwej skórze przyniesie jedynie korzyści i ulgę, bez obaw o niepożądane reakcje.

Poznaj delikatny żel pod prysznic FERULASHI, przeznaczony do mycia ciała i włosów. Dzięki bezzapachowej formule nie podrażnia skóry, jednocześnie skutecznie i długotrwale ją nawilżając, łagodząc wszelkie podrażnienia, oraz wygładzając.

Dedykowany jest skórze suchej i bardzo suchej, wrażliwej, reaktywnej i skłonnej do alergii, także z objawami AZS. Wyjątkowo delikatnie, acz skutecznie oczyszcza skórę ciała, ale także głowy. Pozostawia włosy świeże i wyjątkowo elastyczne. W swym składzie zawiera ekstrakt Anapsos, który redukuje łuszczenie naskórka, a także doskonale go wygładza i nawilża.

Kompleks ekstraktów roślinnych Irrisolve działa antyrodnikowo i łagodząco, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i odmłodzona. Dodatkowe działanie naturalnie nawilżających polisacharydów i betainy, a także naturalnych saponin o działaniu oczyszczajacym i nawilżającym, Twoja skóra doznaje cudownego zastrzyku nawilżenia i otulania pielęgnacyjną kołderką, a Ty masz pewność, że wybrałeś dobry produkt!

Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl