Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 21 czerwiec 2016 06:54

Naturalne ujędrnianie ciała z owocem mango

 Lirene - MANGO peeling ujędrniający Lirene - MANGO peeling ujędrniający

Jędrne, gładkie i zmysłowe ciało można łatwo uzyskać, stosując odpowiednie preparaty kosmetyczne. Najlepiej sprawdzają się wszelkie produkty posiadające naturalne substancje aktywne, szczególnie wyciągi i woski owocowe. W ujędrnianiu i wygładzaniu skóry najlepiej spisuje się owoc mango, a konkretniej wosk z mango. Ten dobroczynny składnik zamknięto w nowym preparacie przeznaczonym do ujędrniania ciała od marki Lirene.

 MANGO peeling ujędrniający od Lirene to nowoczesny kosmetyk, który daje rewelacyjne rezultaty pielęgnacyjne. Już po kilku użyciach peelingu można zauważyć wyraźne wygładzenie naskórka, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej jędrny. Największy sekret tego kosmetyku tkwi w tym, że nakładając go na skórę i wykonując zwykły peeling, poprawiamy ukrwienie naskórka, przyspieszamy wszystkie porcesy metaboliczne, usprawniamy wydalanie toksyn, a tym samym zdecydowanie szybciej ujędrniamy i wygładzamy ciało. Cały ten proces poprawy wyglądu skóry jest wzmocniony działaniem substancji aktywnych, które zostały dobrane tak, by dać możliwie najlepsze efekty.

Udowodnione rezultaty:
• Skóra miękka w dotyku* 100%
• Odświeżenie* 97%
• Wygładzenie* 97%
• Ujędrnienie** 76%

* Test IN VIVO po 1 aplikacji
** Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania

Lirene - MANGO peeling ujędrniający

Dodatkową zaletą stosowania tego preparatu jest odżywienie i nawilżenie skóry, dlatego można go z powodzeniem polecić również tym osobom, które posiadają suchą i problematyczną skórę. Nie można nie wspomnieć również o innych, na pozór mniej istotnych cechach kosmetyku, które jednak wpływają na jakość tego produktu. Mam na myśli optymalną konsystencję, która ułatwia wykonanie dokładnego i profesjonalnego peelingu oraz nieziemski zapach, jaki pozostaje na ciele już po pierwszej aplikacji.

Czytany 674 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Piękne i mocne brwi? Teraz to możliwe! Piękne i mocne brwi? Teraz to możliwe!

  Wzmacnia, pogrubia i zagęszcza włoski. Polecane jest do pielęgnacji brwi rzadkich i osłabionych, a także do utrzymywania ich w doskonałej kondycji. Efektywna kuracja powinna trwać od 4 do 8 tygodni.

 • Specjalistyczna dermoochrona na lato Specjalistyczna dermoochrona na lato

  Tego lata postaw na specjalistyczną dermoochronę. Wybierz kosmetyk dopasowany do rodzaju Twojej cery i ciesz się piękną pogodą!

 • Zadbajmy o stopy Zadbajmy o stopy

  Najszybciej i najłatwiej zadbamy o stopy, robiąc sobie pedicure w salonie kosmetycznym. Tylko po co wydawać masę pieniędzy, skoro do wyboru jest tyle świetnych kosmetyków, które pozwolą na skuteczną pielęgnację stóp w domu.