Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 21 czerwiec 2016 08:54

Naturalne ujędrnianie ciała z owocem mango

 Lirene - MANGO peeling ujędrniający Lirene - MANGO peeling ujędrniający

Jędrne, gładkie i zmysłowe ciało można łatwo uzyskać, stosując odpowiednie preparaty kosmetyczne. Najlepiej sprawdzają się wszelkie produkty posiadające naturalne substancje aktywne, szczególnie wyciągi i woski owocowe. W ujędrnianiu i wygładzaniu skóry najlepiej spisuje się owoc mango, a konkretniej wosk z mango. Ten dobroczynny składnik zamknięto w nowym preparacie przeznaczonym do ujędrniania ciała od marki Lirene.

 MANGO peeling ujędrniający od Lirene to nowoczesny kosmetyk, który daje rewelacyjne rezultaty pielęgnacyjne. Już po kilku użyciach peelingu można zauważyć wyraźne wygładzenie naskórka, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej jędrny. Największy sekret tego kosmetyku tkwi w tym, że nakładając go na skórę i wykonując zwykły peeling, poprawiamy ukrwienie naskórka, przyspieszamy wszystkie porcesy metaboliczne, usprawniamy wydalanie toksyn, a tym samym zdecydowanie szybciej ujędrniamy i wygładzamy ciało. Cały ten proces poprawy wyglądu skóry jest wzmocniony działaniem substancji aktywnych, które zostały dobrane tak, by dać możliwie najlepsze efekty.

Udowodnione rezultaty:
• Skóra miękka w dotyku* 100%
• Odświeżenie* 97%
• Wygładzenie* 97%
• Ujędrnienie** 76%

* Test IN VIVO po 1 aplikacji
** Test IN VIVO po 2 tygodniach stosowania

Lirene - MANGO peeling ujędrniający

Dodatkową zaletą stosowania tego preparatu jest odżywienie i nawilżenie skóry, dlatego można go z powodzeniem polecić również tym osobom, które posiadają suchą i problematyczną skórę. Nie można nie wspomnieć również o innych, na pozór mniej istotnych cechach kosmetyku, które jednak wpływają na jakość tego produktu. Mam na myśli optymalną konsystencję, która ułatwia wykonanie dokładnego i profesjonalnego peelingu oraz nieziemski zapach, jaki pozostaje na ciele już po pierwszej aplikacji.

Czytany 695 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…