Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 20 kwiecień 2015 17:02

Luksusowy koktajl odżywczy dla skóry dojrzałej

Chantarelle - ESTRINI 50+ maska Fundamenty Młodości dla skóry twarzy i biustu Chantarelle - ESTRINI 50+ maska Fundamenty Młodości dla skóry twarzy i biustu

Kiedy mamy kilkanaście, czy dwadzieścia-kilka lat, wszystko wydaje się takie proste. Jesteśmy w szczytowej formie pod wieloma względami, a naszej skórze wystarczy oczyszczenie i nawilżenie. Jest ona bowiem na tyle jędrna i zdolna do regeneracji, że nie trzeba jej wcale wiele pomagać.

Z wiekiem jednak jej funkcje regeneracyjne, podobnie jak innych części ciała, zaczynają się obniżać. Spowodowane jest to osłabieniem włókien kolagenowych, a także utratą ochrony przed nadmiernym wyszuszaniem. W efekcie skóra staje się sucha, obwisła, mało jędrna, a także swędząca i szara. Są w życiu sytuacje, którym możemy się jedynie biernie przyglądać, nie mając absolutnie żadnego pola manewru- jednak starzenie się skóry na pewno do takich nie należy. Wręcz przeciwnie – to proces, który gdy tylko zauważymy że się zaczyna, należy powtrzymywać najlepiej jak potrafimy.

Najlepsze efekty przynosi kompleksowa pielęgnacja, czyli jednoczesna zmiana diety na bardziej odżywczą, włączenie aktywności fizycznej która przyczynia się do poprawy jędrności (poprzez likwidację złogów tłuszczu), a także – a raczej przede wszystkim używanie kosmetyków odpowiednich do wieku i rodzaju skóry. Dobry produkt to taki, który ma bogaty skład odżywczy i nawilżający, lecz ma przy tym formułę na tyle lekką, że nie obciąża skóry w żaden sposób. 

Jeśli jesteś kobietą dojrzałą, wiele zapewne w życiu przeszłaś – a razem z Tobą Twoja skóra. Tak więc podaruj jej odrobinę luksusowej rozkoszy, która ukoi ją, nawilży oraz silnie odżywi. To tak, jakbyś po calodniowym bieganiu po upale wypiła regeneracyjny koktalj – od razu czujesz tą ulgę, prawda? Kosmetyki z niskiej półki działają jak butelka wody po męczącym maratonie – na chwilę nawilżą, lecz nie mają żadnych składników odżywiających.

Wypróbuj zatem Maskę Fundamenty Młodości dla skóry kobiet 50+. Za zadanie ma ona odmłodzić zarówno rzeźbę, jak i strukturę skóry twarzy oraz biustu. Redukuje objawy starzenia się skóry, które przyspieszone są niedoborem estrogenów, bądź zaburzeniami hormonalnymi. Dedykowana jest ona skórze dojrzałej, bardzo dojrzałej, a także suchej, wiotkiej, szarej, która utraciła elastyczność a także gęstość. Maska uzupełnia niedobór estrogenów w skórze, a także zwiększa metabolizm fibroplastów i syntezę włókien kolagenowych oraz proteoglikanow. Wspaniale poprawia nawilżenie, gęstość oraz jędrnośc skóry, a także wyrównuje jej koloryt. Polecana także do masażu.

więcej o CHANTARELLE na www.chantarelle.pl

Czytany 1265 razy

Artykuły powiązane

 • O co kobiety dbają najbardziej? O co kobiety dbają najbardziej?

  Uważa się, iż panowie nie poświęcają zbyt wiele uwagi na swój własny wygląd, jednak tak naprawdę kobiety nie są od nich lepsze w tej kwestii. Jednak wśród tych dbających o siebie można wyszczególnić pewne rzeczy, o które dbają najbardziej. Oczywiście są w tym gronie kosmetyki niezbędne do makijażu (np. 4 lashes), preparaty do włosów, a także buty. Co jeszcze?

 • Zasady pielęgnacji twarzy Zasady pielęgnacji twarzy

  Każda twarz cechuje się nieco innymi parametrami grubości, kolorytu czy ilości wydzielanego sebum, każda również boryka się z indywidualnymi problemami, takimi jak pękające naczynka, przebarwienia, zmarszczki, trądzik itp. Na szczęście bez względu na rodzaj cery i jej indywidualne potrzeby, jej pielęgnacja jest bardzo zbliżona u każdej osoby!

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!