niedziela, kwiecień 21, 2024
poniedziałek, 06 marzec 2017 11:54

Kosmetyk do zadań specjalnych

Lirene-  Retinol D-FORTE 50+  Odmładzający PREPARAT do zadań specjalnych na noc Lirene- Retinol D-FORTE 50+ Odmładzający PREPARAT do zadań specjalnych na noc

Zimą często zaniedbujemy naszą skórę, a dodatkowo niekorzystnie wpływają na nią warunki panujące na zewnątrz oraz ciągle działające ogrzewanie. Skóra staje się przesuszona, co sprzyja szybszemu jej starzeniu się. Kiedy zbliża się wiosna, chcemy wyglądać jak najlepiej, dlatego zaczynamy używać kosmetyków, które mają na celu szybko przywrócić skórze twarzy piękny wygląd.

W tym czasie warto sięgnąć przede wszystkim po kosmetyki silnie skoncentrowane i bogate w składniki aktywne oraz odżywcze. Przykładem takiego kosmetyku jest jedna z najnowszych propozycji od marki Lirene – Odmładzający preparat do zadań specjalnych – skoncentrowana pielęgnacja preciwzmarszkowa.

Krem ten doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie i wzmocnienie codziennej pielęgnacji skóry. Zawiera w sobie wiele cennych dla skóry składników takich jak witamina D, która aktywuje geny, pobudza funkcje skóry oraz chroni ją przed utratą wilgotności. Dodatkowo w kremie znajduje się kompleks zawierający aktywny retinol 0, który działa odmładzająco, stymuluje procesy odnowy skóry oraz pobudza syntezę kolagenu, co sprawia, że zmarszczki wypełniają się, a skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Badania przeprowadzone na grupie użytkowniczek kremu wykazują, że krem poprawia wyraźnie napięcie i ujędrnienie skóry. Jest to zasługa wymienionej witaminy D oraz SmarRetinolu. Są to substancje znacznie wpływające na elastyczność skóry. Co istotne, krem poprawia także nawilżenie skóry, ale i chroni ją przed utratą wilgotności. Dzięki temu skóra staję się gładsza i przyjemniejsza w dotyku.

Krem można stosować niezależnie od typu cery oraz wieku. Przeznaczony jest do stosowania na noc. Należy nałożyć go na suchą i oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Preparat stosuje się zamiast kremu na noc.

Warto pamiętać o tym, że Odmładzający preparat do zadań specjalnych to uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Dlatego dla uzyskania optymalnych efektów warto stosować w codziennej pielęgnacji cery również inne produkty z tej samej serii – kremy na dzień i na noc z serii Retinol D-forte marki Lirene.