wtorek, 10 luty 2015 17:23

Koniec szukania sposobu na cellulit

Lirene - Aktywne serum antycellulitowe Lirene - Aktywne serum antycellulitowe

Wiosna, ach wiosna, rzec by się chciało. A raczej niecierpliwie jej oczekujemy. Niewątpliwie wiele z nas zatęskniło już za swoimi letnimi, zwiewnymi ciuszkami. W końcu będzie można zrzucić grube swetry i rajstopy i przyodziać sukienki i szorty. Pełne optymizmu i niecierpliwości, wykupujemy karnety na siłownię, fitness, basen czy inne zajęcia ruchowe, które mają pomóc nam zrzucić zalegające po zimowej porze kilogramy.

Ale to nie wszystko, bowiem ta mroźna pora roku nie pozostała bez wpływu na stan naszej skóry. Często jest ona szara, mało jędrna, zmęczona i odwodniona, a największą zmorą jest cellulit. 

Po Nowym Roku z reguły zaczynamy powoli myśleć o tym, co ze sobą zrobić, aby z pierwszym ciepłym podmuchem wiatru móc odsłonić nieco ciałka i pozwolić skąpać mu się w pierwszych, tak długo wyczekiwanych promieniach słońca. Ale ten cellulit....

Firma Lirene doskonale zna potrzeby kobiet. Wie, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pielęgnację ciała z aktywnym działaniem antycellulitowym. Prezentuje nam odświeżoną linię kosmetyków STOP CELLULIT, które zmniejszają widoczność pomarańczowej skórki oraz wygładzają skórę, przywracając jej elastyczność. Do wyboru mamy aż 5 produktów : antycellulitowy żel pod prysznic o pojemności 250 ml, antycellulitowy peeling myjący, który nie tylko przyjemnie masuje ciało, ale aktywnie walczy z ową niedoskonałością skóry przy każdym myciu, aktywne serum antycellulitowe, oraz antycellulitowe balsamy do ciała. W przypadku tych ostatnich producent daje do wyboru dwie wielkości opakowania – 250 ml i 400 ml.
Formuła kosmetyków opracowywana jest przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, co gwarantuje wysoką skuteczność produktów.

Odpowiednia dieta, zwiększona aktywność fizyczna oraz dobre kosmetyki do ciała to podstawa widocznych zmian. Walkę o nową, wiosenną sylwetkę warto zacząć jak najszybciej, aby uniknąć stresu związanego z rychłym nadejściem ciepłych dni. Zacznij już dziś, zaprzyjaźnij się z kosmetykami marki Lirene, a z niecierpliwością oczekiwać będziesz dnia, w którym będziesz mogła pokazać światu efekty Twojej pracy nad ciałem.