wtorek, 14 październik 2014 15:56

Kompleksowe oczyszczanie dojrzałej skóry

Lirene - Wygładzające mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu Lirene - Wygładzające mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu

Pielęgnacja skóry dojrzałej powinna odbywać się kompleksowo. Aby skutecznie opóźnić efekty starzenia się należy zacząć już od demakijażu i stosować kosmetyki z tej samej serii. Uzupełniają się one wzajemnie i wzmacniają działanie pielęgnacyjne.

Nowością od Lirene jest seria Pearl Lifting. Obejmuje: Wygładzające mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu, Krem + Serum liftingujące na dzień, Krem + koncentrat regenerujący na noc oraz Krem + Korektor na zmarszczki wokół oczu i ust.

Wygładzające mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu jest bogate w innowacyjne składniki, takie jak micele, Wyciąg z Pyrus Malus zawierający fitohormony, Kompleks Tioprolina+kwas rozmarynowy* i witamina E, Ekstrakt z białej perły. W połączeniu zapewniają skórze kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe, odbudowujące gęstość i elastyczność skóry, a także wykazuje właściwości ochronne. Biała perła nadaje skórze aksamitnej gładkości.

Warto dodać, że Kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy jest przedmiotem zgłoszenia patentowego. Stosując codziennie mleczko Lirene, dokładnie oczyścisz cerę, przygotowując ją do dalszych zabiegów, a także już od początku zapewnisz jej bogactwo pielęgnacyjnych składników, które ją rozpieszczą.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce