poniedziałek, 25 wrzesień 2017 11:39

Jesienna pielęgnacja

Powszechnie uważa się, że najtrudniejszym okresem dla skóry naszego ciała jest zima, ponieważ to właśnie wtedy musimy przebywać w ogrzewanych pomieszczeniach z suchym powietrzem oraz nosić na sobie kilka warstw nieprzewiewnych ubrań. Jest w tym dużo racji, ponieważ naskórek w takich warunkach musi się przesuszyć, a dodatkowo nie jest dobrze dotleniony.

Jednak wiele osób zapomina o tym, że równie trudnym okresem jest lato, kiedy nasza skóra jest narażona na działanie szkodliwych promieni słonecznych, drażniącego piasku i słonej wody. Bardzo często ulega licznym podrażnieniom i nie jest wystarczająco dobrze odżywiona. Jeszcze gorszym okresem jest jesień, podczas której nasza skóra jest osłabiona po lecie, a za chwilę ma ją spotkać jeszcze mniej sprzyjająca zima. Dlatego kosmetolodzy zalecają, by jesienią zastosować jak najsilniejszą pielęgnację ciała.

 

Właśnie do tego celu został stworzony nowoczesny balsam BIO Regeneracja od Lirene. To wyjątkowy produkt o silnych właściwościach regeneracyjnych, odżywiających i nawilżających. Szybko koi podrażnienia, naprawia uszkodzenia naskórka, dogłębnie nawadnia i dostarcza większości niezbędnych witamin.

Balsam jest bogaty w olejek brzoskwiniowy, który pełni funkcję odbudowującą i wzmacniającą naturalną ochronę. Poprawia właściwości płaszcza lipidowego skóry, dzięki czemu jest ona nie tylko zregenerowana po lecie, ale również bardziej odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, na które będzie wystawiona już najbliższej zimy. Balsam nie tylko przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania i silnie nawilża, ale również doskonale wpływa na ogólny stan skóry, przywracając jej odpowiednią jędrność i miękkość.

Kosmetolodzy zalecają wykonanie domowego peelingu ciała przed pierwszą aplikacją balsamu. Następnie należy nałożyć go większą warstwą niż zazwyczaj i poczekać aż wchłonie. Taki domowy zabieg da nam bardzo dobrą regenerację i ekspresowo poprawi stan naskórka po lecie.

Wszystkie kobiety, które miały już okazję przetestować ten balsam na sobie zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku. Skusisz się go przetestować?