środa, 17 luty 2016 18:03

Jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!

Skin Care ExpertTM to najnowsza generacja profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry podczas snu. Stworzone w oparciu o technologię Sleeping Effect TechnologyTM sprawiają, że jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą! 

 Kluczową rolą w zachowaniu pięknej i młodej skóry jest właściwa pielęgnacja skóry nocą. Laboratorium Kosmetyczne Floslek inspirowane najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej prezentuje nową linię Skin Care ExpertTM przeznaczoną  do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Przełomowa technologia Sleeping Effect technologyTM zastosowana w preparatach linii Skin Care ExpertTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy naprawcze i regenerujące. Formuły bogate w precyzyjnie dobrane składniki aktywne, doskonale nawilżają, wygładzają i odżywiają skórę. Dzięki temu już po przebudzeniu skóra jest aksamitnie gładka w dotyku, pełna blasku i widocznie młodsza. 

Produkty rekomendowane są dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej po 30. roku życia. 

 

W skład serii wchodzą następujące produkty: 

Skin Care ExpertTM, CAŁONOCNA MASKA INTENSYWNIE REGENERUJĄCA,75ml

Floslek- całonocna maska intensywnie regenerująca

• intensywnie nawilża, wygładza, redukuje zmarszczki i linie mimiczne 

• poprawia napięcie, jędrność i elastyczność naskórka

• odmładza i opóźnia procesy  starzenia 

• po przebudzeniu skóra twarzy jest zregenerowana, odżywiona i głęboko nawilżona

Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Nawilża, wygładza oraz redukuje zmarszczki i linie mimiczne. Poprawia napięcie, jędrność i elastyczność naskórka. Dzięki zawartości komórek macierzystych z kwiatu Lei które chronią DNA komórek skóry przed uszkodzeniem, odmładza i opóźnia procesy starzenia. Po przebudzeniu skóra twarzy jest zregenerowana, odżywiona i głęboko nawilżona. 

Cena: 39,99 zł

 

Skin Care ExpertTM, CAŁONOCNA MASKA AKTYWNIE WYGŁADZAJĄCA, 75ml

Floslek - Całonocna maska aktywnie wygładzająca

• intensywnie wygładza, ujędrnia i uelastycznia naskórek 

• przeciwdziała przesuszeniu naskórka

• spłyca zmarszczki, poprawia kondycję i wygląd skóry

• po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona  i miękka w dotyku

Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Wygładza, nawilża, ujędrnia i uelastycznia naskórek. Spłyca zmarszczki, zmniejsza szorstkość i przeciwdziała przesuszeniu naskórka. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego, gwarantuje długotrwały efekt liftingu. Po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona i miękka w dotyku. 

Cena: 39,99 zł

 

Skin Care ExpertTM, CAŁONOCNY OLEJEK ODŻYWCZY, 30ml

Floslek- Całonocny olejek odżywczy

• intensywnie nawilża, wygładza i odżywia skórę,

• poprawia napięcie i elastyczność naskórka 

• wspomaga odnowę komórkową, odmładzając skórę

• po przebudzeniu oznaki zmęczenia są zredukowane, skóra jest odżywiona i pełna blasku

Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Nawilża, wygładza i odżywia skórę. Zawartość kompleksu odmładzającego, bogatego w 11 olejów, wspomaga odnowę komórkową, minimalizując skutki genetycznego starzenia się naskórka. Po przebudzeniu oznaki zmęczenia są zredukowane, skóra jest odżywiona i pełna blasku.

Cena: 34,99 zł