wtorek, 20 październik 2015 15:04

Jak pomóc swojej cerze w trudnym okresie zimowym?

Lirene - Babassu Oil Duo-nawilżenie łagodzący emolientowy krem z olejkiem Lirene - Babassu Oil Duo-nawilżenie łagodzący emolientowy krem z olejkiem

Od kilku tygodni w naszych domach gości suche powietrze z kaloryferów, które w żaden sposób nie wpływa korzystnie na naszą skórę. Naskórek staje się tkliwy, przesuszony i bardzo wrażliwy. W kolejnych tygodniach jego stan może ulec pogorszeniu, gdy z suchego i ciepłego klimatu w domu będziemy wychodzić na zewnątrz na mroźne powietrze.

Jeżeli chcesz zachować cerę w dobrej kondycji w tym trudny dla niej okresie, to koniecznie wyposaż swoją kosmetyczką w jedyną skuteczną broń.

Babassu Oil Duo-nawilżenie łagodzący emolientowy krem z olejkiem Lirene - skuteczna broń na zimę

Babassu Oil Duo to specjalnie opracowany krem w formie emolientu, który łagodzi podrażnienia skóry i koi zaczerwienienie. Zawiera olejek, który zatrzymuje wodę w głębokich warstwach skóry, dzięki czemu jest ona rzeczywiście nawodniona, a nie tylko powierzchnie nawilżona. Krem można stosować zarówno na dzień i na noc. Polecany do pielęgnacji skóry w zimie, gdy warunki atmosferyczne są dla niej wyjątkowo niekorzystne.

Babassu Oil Duo zawiera składniki aktywne, które przywracają skórze komfort i zdrowy, promienny wygląd. Właściwości emolientowe produktu wpływają na zdolność do regeneracji naskórka. Wszelkie niewielkie uszkodzenia skóry zostają szybko naprawione i wypełnione, cera odzyskuje miękkość, elastyczność i młodzieńczą jędrność oraz staje się odporna na szkodliwe działanie suchego powietrza, wiatru i mrozu. Krem tworzy lipidową warstwę okluzyjną, która zatrzymuje skórę w dobrej i zdrowej kondycji.

 Lirene - Babassu Oil Duo-nawilżenie łagodzący emolientowy krem z olejkiem

W okresie jesienno-zimowym polecamy stosowanie kremu przynajmniej raz dziennie, czyli przed wyjściem na zewnątrz. Kosmetyk doskonale nadaje się pod makijaż, można go stosować również na noc lub nawet kilka razy w ciągu dnia. Dobrze się wchłania i nie spina skóry. Posiada lekki zapach i delikatną konsystencję. Przeznaczony do pielęgnacji skóry w każdym wieku.