Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 29 lipiec 2019 16:22

Francuska elegancja

kosmetyki Purles  kosmetyki Purles 

Marka Purles powstała we Francji. Kosmetyki dla profesjonalistów powstają w najnowocześniejszych laboratoriach.

Produkty firmy stworzone są ze składników najwyższej jakości. Kosmetyki na każdym etapie produkcji są starannie kontrolowane, tak aby spełniały najwyższe normy jakości.

 

Piękno pod specjalnym nadzorem 


Firma pełnymi garściami korzysta z osiągnięć biotechnologii, dzięki temu tworzy skuteczne terapie dermokosmetyczne. Dają one widoczne efekty, są całkowicie bezpieczne dla naszej skóry. Dlatego z powodzeniem mogą stanowić dobrą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej.

Poszukiwanie nowych możliwości

Firma Purles stawia na rozwój, dlatego nieustanie stara się wprowadzać nowe produkty do swojej oferty. Dzięki temu jest w stanie zaspokoić potrzeby szerszej grupy klientów. Produkty dla profesjonalistów uzupełniane są wachlarzem kosmetyków do pielęgnacji domowej. Dzięki temu efekty zabiegów są zdecydowanie bardziej trwałe i dłużej widoczne na naszej skórze.

Wysoka jakość i innowacyjność

Firma na bieżąco śledzi zmiany, które zachodzą w branży. Regularnie bierze udział w międzynarodowych targach i kongresach kosmetycznych. Nie stroni też od wymiany doświadczeń z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi na świecie. Dzięki temu produkty oferowane przez firmę Purles są innowacyjne, doskonale dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Firma stawia na nieustający rozwój, przez to jest nie tylko doskonale zorientowana w najnowszych trendach, jakie obowiązują w kosmetologii. Jest jednym z liderów rynku i te trendy kształtuje...

Jakie składniki znajdziemy w produktach firmy Purles?

Te dermokosmetyki to idealnie skomponowane połączenie naturalnych substancji roślinnych oraz najnowszych osiągnięć współczesnej biotechnologii. Dzięki temu klienci otrzymują produkty najwyższej jakości. Nie muszą się obawiać, że w trakcie zabiegi kosmetycznego ich skóra zostanie w jakikolwiek sposób podrażniona. Wszystkie kosmetyki Purles zostały na wskroś przebadane i przetestowane. Z ich dobroczynnego działania mogą korzystać nawet osoby, które mają wrażliwą skórę i borykają się z różnego rodzaju alergiami.

Gdzie możemy skorzystać z zabiegu kosmetycznego na bazie produktów Purles?

Z produktów firmy Purles korzystają najbardziej renomowane gabinety kosmetyczne czy salony SPA na całym świecie.

Czytany 78 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…