środa, 14 maj 2014 00:16

Dr Irena Eris - Secret Garden Perfumowany żel do mycia ciała

Dr Irena Eris - Secret Garden Perfumowany żel do mycia ciała Dr Irena Eris - Secret Garden Perfumowany żel do mycia ciała

Po całym dniu, często mamy ochotę odprężyć się oraz otulić nasze ciało pięknym zapachem. Kiedy dzieci już śpią, a my chcemy zrelaksować się naszej łazience, perfumowany żel do mycia ciała z linii Secret Garden firmy Dr Irena Eris doskonale nam w tym pomoże.  Żel przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku.

Jego działanie polega przede wszystkim na rewitalizacji skóry, jej odżywieniu, pobudzeniu i oczyszczaniu. Oprócz pięknego zapachu możemy spodziewać się także widocznego ujędrnienia skóry, jej nawilżenia oraz pięknego zapachu, który utrzyma się przez cały dzień. Żel, dzięki swoim składnikom, możemy używać nie tylko do mycia ciała, ale także włosów.

Na włosach także pozostawi swój piękny zapach, który utrzyma się zdecydowanie dłużej, niż do południa. Perfumowany żel do mycia ciała firmy Dr irena Eris ma lekką, aksamitną konsystencję. Kolor określany jest jako liliowy. Delikatnie oczyszcza naszą skórę, w efekcie czego jest ona świeża oraz emanuje zmysłowym zapachem kwiatów. Żel dodaje nam przede wszystkim stylu i elegancji. Nektar, który wchodzi w skład żelu jest pozyskiwany z kwiatów wiecznie zielonego krzewu tropikalnego. Jest to prawdziwy witalny koktajl, za który nasza skóra odwdzięczy nam się pięknym wyglądem. Kosmetyk jest bogaty w minerały, witaminy oraz cukry, które nawilżają i rewitalizują skórę. Wosk z mango odżywia skórę zarówno po przespanej nocy, jak i ciężkim dniu.

Preparat sprzedawany jest w tubach o pojemności 200ml, jego cena wynosi 45zł. Możemy kupić go na stronie www.sklep.eris.pl 

 

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce