niedziela, 24 maj 2015 20:52

Dogłębne nawilżanie od Lirene

Każdy rodzaj skóry, niezależnie od wieku i rodzaju, potrzebuje nawilżania. Jeśli jesteś posiadaczką skóry normalnej, zasadniczo nie musisz główkować nad szczególnie skomplikowaną jej pielęgnacją – oczyszczanie i krem nawilżający spełni swoją rolę. Podobnie w przypadku skóry grubej – ta wolniej niż inne rodzaje traci wilgoć przez naskórek.

Jednak jeśli jesteś posiadaczką skóry cienkiej, a także suchej, wiesz jakim codziennym koszmarkiem jest połączenie jej oczyszczania a następnie nawilżenia jej w taki sposób, aby odczuwać komfort przez cały dzień, jednak nie obciążyć jej kosmetykiem nawilżającym tak, że dojdzie do zatkania porów. Dobranie kremu idealnego, czyli takiego, który w swej lekkiej, nieobciążającej formule będzie zawierał składniki efektywnie i długotrwale nawilżające, jest nie lada wyzwaniem. Jeśli szukasz rozwiązania swoich problemów z suchą skórą, zwróć uwagę na Babassu Oli Duo – łagodzący emolientowy krem z olejkiem od Lirene. To krem przeznaczony dla Pań powyżej 30-go roku życia, których skóra zaczyna wymagać bardziej uważnejs pielęgnacji. Formuła kremu zawiera składniki, które w widoczny sposób wpływają na długotrwałe nawilżenie skóry.

Działają w podwójny sposób : zatrzymują wodę w głębszych warstwach skóry, jednocześnie intenywnie zmiękczając i uelastyczniając naskórek. Zabezpieczają go przed przesuszeniem. Krem działa łagodząco, przywracając optymalny poziom nawilżenia. Uczucie suchości skóry zostaje natychmiast zredukowae, a skóra odzyskuje komfort i zdrowy, promienny wygląd. Składniki o właściwosciach emolientowych tworzą na powierzchni skóry lipidową warstwę okluzyjną, która chroni przed uszkodzeniami i sprawia, że procesy odnowy i regeneracji przebiegają prawidłowo.

Przy regularnym stosowaniu kremu, w niedługim czasie otrzymasz efekt nawilżenia, ukojenia i złagodzenia podrażnień a także regenerację i poprawę elastyczności. Krem należy nakładać rano i wieczorem na oczyszczona skórę twarzy, a następnie delikatnie wmasować. Dzięki swej nietłustej, lekkiej formule, doskonale nadaje się pod makijaż. Rozwiąż problem raz na zawsze z Lirene!