środa, czerwiec 07, 2023
środa, 17 czerwiec 2015 10:25

Chroń delikatną skórę wokół oczu z Lirene

Z tym, iż oczy są zwierciadłem duszy, nie sposób się nie zgodzić. To one wyrażają wszystko, co człowiek czuje, myśli, jakie kryją się intencje w jego zachowaniach. Spojrzenie wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa. Gdyby zapytać chłopaka, co urzekło go w jego ukochanej gdy zobaczył ją po raz pierwszy, z pewnością odpowie, iż były to właśnie oczy.

Jeśli jest rzecz, jaka na pewno nie zmienia się z biegiem lat – bez wątpienia są to także oczy. Po kilkudziesięciu latach małżeństwa, partnerzy patrząc sobie w oczy dostrzegą tą samą osobę, którą pokochali lata temu. Tak więc znając potęgę, jaką daje nam nasze spojrzenie, nauczyłyśmy się odpowiednio podkreślać oczy za pomocą makijażu. Z jego pomocą możemy każdego dnia nadać sobie innego charakteru : od uwodzicielskiej romantyczki, poprzez niewinną dziewczęcość, do prawdziwej kobiety – wampa wręcz.

Abyśmy mogły jak najdłużej cieszyć się czarującym spojrzeniem, bezwzględnie musimy dbać o wrażliwą okolicę oczu. Każdorazowo nałożony makijaż przyczynia się bowiem do jej mikrouszkodzeń oraz wysuszania, poprzez co jest ona bardziej podatna na podrażnienia oraz powstawanie zmarszczek. O tym, iż kremy pod oczy należy zacząć stosować w miarę jak najwcześniej (już nawet w okolicach dwudziestego roku życia) powinna wiedzieć każda z Pań która chce jak najdłużej cieszyć się gładką i sprężystą skórą bez zmarszczek. W miarę upływu czasu skóra traci naturalne bariery ochronne i zdolność do samoregeneracji, dlatego należy dostarczać jej coraz to więcej i coraz bogatszych składników odżywczych. Tylko w takim przypadku będziesz mogła cieszyć się młodym i zadbanym wyglądem przez jeszcze wiele, wiele lat. Poznaj produkt, który Ci w tym pomoże – to Kolagenowa odbudowa – napinający krem pod oczy dla Pań po 40-stym roku życia. 

Produkt ten zawiera unikalny kompleks odnowy DNA - proTelomer™ + kwas foliowy, który razem z olejkiem brzoskwiniowym przeciwdziała efektom starzenia się skóry. Dzięki zawartości kwasu foliowego, skóra wokół oczu zostaje intensywnie wzmocniona, a produkcja kolagenu pobudzona. W efekcie napięcie skóry wokół oczu jest zwiększone, a ona sama jest mniej podatna na wiotczenie. Już istniejące zmarszczki ulegają spłyceniu, a powstawanie nowych zostaje zahamowane. Krem zawiera także przyspieszająca odnowę naskorka witaminę A, która redukuje istniejące przebarwienia i cienie pod oczami.