wtorek, 08 marzec 2022 11:06

3 sera do twarzy w 1 Samarité Divine Secret Serum

Serum peptydowe, serum z witaminą C i serum z kwasami hialuronowymi – Samarité Divine Secret Serum jest jak trzy kosmetyki zamknięte w jednej buteleczce.

Jego unikalny, super skoncentrowany skład zapewnia wielokierunkową pielęgnację, której efekty widać już po pierwszym użyciu. To 28-dniowa kuracja dla kontroli wieku skóry i najskuteczniejszy w portfolio Samarité preparat przeciwstarzeniowy – tak niewiarygodny w działaniu, że nazwano go bezcenną tajemnicą.

Samarité Divine Secret Serum

Samarité Divine Secret Serum

 

Szukając nowego kosmetyku, który uzupełni lub poprawi efektywność dotychczasowej pielęgnacji, warto zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebuje nasza skóra.  Najczęściej chcemy produkty o działaniu przeciwstarzeniowym, przeciwzmarszczkowym i niwelującym przebarwienia, które jednocześnie przywracają cerze blask, poprawiają nawodnienie i sprawiają, że skóra jest gładka i elastyczna. Trudno bowiem zdecydować, która z tych potrzeb jest najważniejsza tak, aby to do niej dobrać odpowiednie serum. Dzięki Samarité Divine Secret Serum już nie trzeba wybierać! Jak tłumaczy ekspert Samarité, mgr farmacji kosmetolog Wioletta Kaniewska: „Divine Secret Serum to tak naprawdę serum 3 w 1 – serum peptydowe o działaniu przeciwstarzeniowym, serum z witaminą C o działaniu rozjaśniającym i serum z kwasami hialuronowymi o działaniu nawilżającym. To de facto trzy kosmetyki w jednej buteleczce”.

Samarité Divine Secret Serum

Samarité Divine Secret Serum

Serum z peptydami – dla kontroli wieku skóry

Divine Secret Serum zawiera aż 9 peptydów, z których każdy wypływa na inny proces regeneracji skóry. Z jednej strony wbudowują się one w uszkodzone z wiekiem struktury kolagenu i elastyny oraz przeciwdziałają wiotczeniu skóry, a z drugiej strony dają sygnał do pracy komórek, by skóra nie spowalniała swojej naturalnej regeneracji. Serum wyraźnie spłyca głębokość zmarszczek, i w przeciwieństwie do innych preparatów peptydowych, nie daje uczucia ściągnięcia, a wręcz przeciwnie – przywraca komfort nawilżenia i uelastycznia odwodniony naskórek.

Serum z witaminą C – dla efektu rozjaśnienia

„Zawarta w Divine Secret Serum witamina C w formie Tetra jest królową wśród wszystkich postaci witamin C. Jest najdroższa i najefektywniejsza, przy czym nie podrażnia nawet skóry wrażliwej i naczynkowej” – tłumaczy Wioletta Kaniewska. Dzięki temu serum Samarité rozjaśnia już istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych plam. Ponadto zawarte w nim fermenty drożdżowe i wyciągi roślinne z dnia na dzień przywracają skórze zdrowy koloryt i silnie ją wygładzają.

Serum z kwasami hialuronowymi – dla głębokiego nawilżenia

Divine Secret Serum zawiera aż 3 kwasy hialuronowe, z których każdy ma inną wielkość cząsteczki i działa na różnej głębokości. „Kwas hialuronowy zbudowany z dużych cząsteczek wygładza powierzchnię skóry, przywracając jej gładkość. Większe cząsteczki wypełniają zagięcia w zmarszczkach optycznie je spłycając. Najmniejsze cząsteczki kwasu hialuronowego wnikają głęboko w naskórek i zatrzymują w nim wodę, dzięki czemu skóra staje się elastyczna i sprężysta” – wyjaśnia ekspert Samarité. Dobrze nawilżona skóra lepiej radzi sobie ze stanami zapalnymi oraz szybciej naprawia uszkodzenia, Divine Secret Serum to kosmetyk  idealny zarówno dla osób ze skórą młodą, jak i dojrzałą.

Profilaktyka procesów starzenia to najlepsza i najskuteczniejsza forma pielęgnacji, a Divine Secret Serum to doskonała inwestycja w skórę – jeden kosmetyk, który łączy moc przynajmniej 3 innych, pozwalając oszczędzić pieniądze i miejsce na półce. Różnica w wyglądzie skóry jest widoczna już po pierwszym użyciu. 0% olejów, 0% kontrowersyjnych składników i sztucznych substancji zapachowych, 34 ekstrakty ziołowe, 92% naturalnych składników aktywnych i skuteczność potwierdzona badaniami aplikacyjnymi i aparaturowymi – Divine Secret Serum momentalnie odmładza i upiększa skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i przywraca jej młodzieńczy temperament.

Samarité SECRET SERUM 30 ml

Cena: 299,99 zł

 

Nowa strona internetowa: https://samarite.eu