sobota, wrzesień 23, 2023
czwartek, 18 czerwiec 2015 16:35

Innowacyjne kosmetyki dla dzieci

Francuska marka BIODERMA wypuściła na rynek dwa innowacyjne produkty przeznaczone do ochrony delikatnej skóry dziecka przed słońcem. Sprawdź, jakie preparaty sprawią, że skóra Twojego dziecka będzie bezpieczna,  a czas spędzony na plaży będziecie wspominać, jako świetną zabawę.

Ochrona przed słońcem
Pianka ochronna dla dzieci- Photoderm Kid Mousse SPF 50+
Nowa pianka od Photoderm dzięki kompleksowi BIOPROTECTION chroni DNA komórek naskórka przed negatywnymi skutkami działania promieniowania UV. Dodatkowo wzmacnia wewnętrzną ochronę skóry, zapobiega reakcjom alergicznym i nie zatyka porów. Pianka Kid Mousse SPF 50+ ma lekką konsystencję, jest bezzapachowa, wodoodporna i fotostabilna.

Jest przeznaczona do stosowania na delikatną skórę dziecka od 1go roku życia. Można jej używać do twarzy i ciała.

Cena ok. 62 zł/ 150ml

Ochrona przed słońcem
Mleczko ochronne dla dzieci- Photoderm KID Lait SPF 50+/UVA 39
Mleczko zawiera system filtrów chroniący przed promieniowaniem UVA/UVB. Dzięki zawartemu kompleksowi Cellular BIOprotection® oraz Peptydu C chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem słońca. Zapobiega oparzeniom i reakcjom nietolerancji na słońce. Mleczko jest bezzapachowe, ma lekką konsystencję i błękitno-turkusowy kolor, który pozwala równo rozsmarować preparat, po czym znika. Jest odporne na wodę, pot i tarcie oraz fotostabilne i hipoalergiczne. Nadaje się do stosowania na delikatną skórę dziecka, zarówno do twarzy i ciała.

Cena ok. 49,90 zł/ 100ml

Preparaty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.