środa, czerwiec 07, 2023
środa, 05 kwiecień 2017 11:15

Naturalne opalanie - to możliwe!

Czas lekkich sukienek, odsłoniętych ramion i nóg nareszcie nadchodzi! Skóra muśnięta słońcem wygląda kusząco. Na kąpiele słoneczne jeszcze za wcześnie. Ale istnieje inna naturalna droga - samoopalanie dzięki naturalnym składnikom w Naturativ!


Jak opala natura?
W balsamach Naturativ wykorzystano roślinny DHA , czyli substancję brązująca, dającą efekt samoopalenia, otrzymywaną na drodze fermentacji z materiału roślinnego. Za piękny kolor opalenizny odpowiada ekstrakt z łupin orzecha. Pomaga tu również olej z marchwi, który również chroni i regeneruje skórę. W balsamach znajdziemy ekstrakt z kwiatów rumianku – łagodzący i działający przeciwzapalnie oraz ekstrakt z kwiatów kocanki – nawilżający i zwalczający wolne rodniki. Mamy tu więc sporo naturalnej pielęgnacji. Ale to nie koniec - w składzie jest również silnie odżywiające masło makadamia, uelastyczniający olej słonecznikowy i nawilżająca witamina E.

 

Balsam Samoopalający Naturativ

Dla niecierpliwych - gdy potrzebujemy efektu od pierwszego razu
Jeśli mamy "wielkie wyjście", albo nagle zrobi się ciepło, narzucimy lekkie ubranie i trudno nam patrzeć na bladą skórę ramion, nóg, dekoltu, pleców - potrzeba natychmiastowego efektu.

Samoopalacz z Bronzerem, to właśnie kosmetyk dla tych, którzy nie mają czasu czekać.
Oprócz wszystkich składników opalających i pielęgnujących zawartych w balsamie bez bronzera - ten ma jeszcze mineralne pigmenty (czyli właśnie bronzer), które działają jak make up dla ciała - natychmiast nadają piękny, opalony odcień. Ale uwaga! W kontakcie z wodą mogą się spłukać, jak każdy makijaż, dlatego nie polecamy go na plażę.

Balsam Samoopalający z Bronzerem

Jak stosować naturalne balsamy samoopalające?

Kosmetyki Naturativ dają równomierny, piękny odcień opalenizny. Uzyskamy go już po 2-3 użyciach. Konsystencja jest lekka i balsam przyjemnie, łatwo rozprowadza się po ciele. Aby utrzymać opaleniznę - polecamy stosować balsam co 2 dni.

Efekt opalenia widoczny będzie po około 4 godzinach od aplikacji. W przypadku samoopalacza z bronzerem - oczywiście - poza efektem samoopalenia, który przyjdzie z czasem - ciało od razu uzyskuje piękny koloryt. Zwracamy jednak jeszcze raz uwagę na to, że mineralne pigmenty nie wnikają w skórę i spłuczą się podczas kąpieli. Warto też uważać na bardzo jasne ubrania, jak przy każdym bronzerze.

Oba balsamy, w wygodnym opakowaniu airless - 200 ml, w cenie 95 zł/szt. dostępne są w sklepie www.naturativ.pl