poniedziałek, 21 lipiec 2014 11:46

Spektakularna fryzura krok, po kroku

Piękne włosy z marką Remington Piękne włosy z marką Remington

Marka Remington wprowadziło na rynek swój najnowszy produkt: suszarko – lokówkę Big Style. Dzięki temu urządzeniu będziesz w stanie sama, w domu, zaledwie w kilkanaście minut stworzyć fryzurę pełną objętości, której nie powstydziłyby się hollywoodzkie gwiazdy. 

 

Suszarko – lokówka jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które kochają objętość, miękkość fal i romantyczny urok loków. Suszarko – lokówka Big Style posiada kilkanaście samoprzyczepnych wałków o różnej średnicy (30 – 58mm), które wykorzystuje się w zależności od naszego zamysłu i długości włosów. Suszarka posiada regulację siły nawiewu, umożliwiając układanie fryzury zarówno na suchych, jak i wilgotnych włosach. Pozwala to również na stworzenie loków od samego początku, jak i poprawienie już ułożonej fryzury. Suszarka posiada również zimny nawiew, który pozwala wygładzić włosy, utrwalić fryzurę i domknąć łuski, co sprawia, że kosmyki stają się wyjątkowo lśniące.

 

Użycie lokówko – suszarki Big Style przypomina nakładanie zwykłych wałków, powinna poradzić sobie z nią każda z nas bez dodatkowej pomocy. Fryzurę za pomocą tego produktu zaczynamy tworzyć od przodu i od góry głowy. 

 

W pierwszej kolejności oddzielamy i wygładzamy pasmo włosów, dla większego utrwalenia możemy spryskać je lakierem – bez obaw, suszarko-lokówka Big Style nie uszkadza struktury włosa.

Następnie nawijamy włosy mniej więcej do 10-15cm od powierzchni skóry głowy i włączamy ciepły nawiew, trzymamy w ten sposób około 10 sekund. Po upływie czasu wyłączamy nawiew, zawijamy włosy aż do skóry głowy, ponownie włączamy nawiew na około 8 sekund. Kończąc, włączamy zimny nawiew, aby domknąć łuski włosa i utrwalić skręt. Klikając, oddzielamy nakładkę w formie wałka od trzonu suszarki.

W ten sposób postępuj z resztą włosów. Dla uzyskania profesjonalnego efektu i maksymalnej objętości używaj większych wałków do górnych partii włosów. 

Nałóż resztę wałków i odczekaj chwilę, aż włosy i wałki zupełnie ostygną.

Powoli, ostrożnie odwijaj wałki. Nie spiesz się, nie ciagnij za włosy żeby nie zniszczyć efektu. Każde pasmo zakręć na palcach, poprawi to skręt loka.

Teraz możesz pryskać włosy odrobiną lakieru. Hollywoodzka fryzura gotowa!

 

Dane techniczne:

Moc: 800 W

Powłoka ceramiczna: tak, 50 mm szczotka

Turmalin: tak, 50 mm szczotka

Liczba ustawień temp./ nadmuch włącznie z chłodnym nawiewem: 3

Przełącznik On/Off: tak

Akcesoria/dodatki:

Duża szczotka: 50 mm

Koncentrator powietrza: 50 mm

Wałki: 15 sztuk (50, 38 i 30 mm)

Obrotowy przewód

Torba do przechowywania

Gwarancja: 3 lata

Czytany 2429 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.