Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 16 czerwiec 2015 16:40

Podaruj swoim włosom drugie życie

Coraz bardziej wyrafinowane strategie pielęgnacji włosów mają za cel poskromić zbuntowaną naturę, nadać fryzurze żądany kształt, zwiększyć blask i kolor. Na pierwszy rzut oka efekt jest satysfakcjonujący, a dobre samopoczucie pojawia się natychmiast.

Efekt sprawia tyle przyjemności, że coraz częściej poddajemy włosy różnym zabiegom - suszymy je, prostujemy, zakręcamy na lokówkę, wygładzamy, zmieniamy kolor itd. Popadamy w przesadę, uzależniamy się od zabiegów, a włosy na tym cierpią. Uszkodzeń jest coraz więcej. Włosy choć prezentują efekt glamour, są w stanie szoku. Czy kobiety powinny więc zrezygnować z marzenia o pięknych włosach, czuć rozdarcie między pragnieniem a poczuciem winy

Kérastase Résistance pomaga odbudować strukturę włosów osłabionych działaniem czynników zewnętrznych, przywracając im siłę i elastyczność.

KAPY: PROTEINOWY ZNAK ROZPOZNAWCZY WŁOSÓW

KAPy występują wyłącznie we włosach. Nie występują w żadnych innych częściach organizmu. Dlatego też można uznać je za proteinowy znak rozpoznawczy włosów. Pierwsze włosy zawierają duże ilości KAPów, natomiast w zniszczonych włosach KAPy zanikają.

Połączenie Fibra-KAPTM i Ekstrakt z Rośliny Rezurekcyjnej to innowacyjny kompleks potrafiący kompensować brakujące KAPy i reaktywować ich syntezę.

EKSTRAKT z Rośliny REZUREKCYJNEJ

Myrothamnus Flabellifolia lub roślina rezurekcyjna jest znana ze zdolności przetrwania w warunkach praktycznie całkowicie pozbawionych wody oraz powrócenia do życia po ponad 10 latach trwania w stanie bliskim zwiędnięcia. Kérastase po raz pierwszy zdołało wydobyć ten cenny ekstrakt.

KOLEKCJA - RÉSISTANCE
Poznaj program Résistance dostosowany do Twoich potrzeb.
Unikalny rytuał. Kérastase proponuje ścieżkę pielęgnacji podzieloną na 3 gesty: oczyszczająca kąpiel, pielęgnacja i teksturyzacja, przy zastosowaniu wypracowanych gestów, upiększających wygląd włosów.

Program oparty na 3 zmysłowych gestach. Zaczyna się od specjalnej pielęgnacji w salonie, którą można kontynuować u siebie w domu.

ODŻYWKA PRZED KĄPIELĄ THÉRAPISTE

STOSOWANIE RUTYNA DO WŁOSÓW CIENKICH

Choć uważa się, że przyzwyczajenie to druga natura, nie zawsze sprawdza się to w odniesieniu do natury włosów kobiet.... Ale marka Kérastase odmienia stare nawyki dzięki nowej technice dopasowanej do włosów cienkich.

Dzięki innowacyjnej technologii Odżywka przed Kąpielą Thérapiste zapewnia inteligentne działanie już na początku pielęgnacji. Otula on włosy niczym ochronna gaza, nasycając włókno miękkością, żeby chronić je podczas mycia.

Ta rewolucyjna technika wprowadzona przez Kérastase przypomina pochodzący ze Stanów Zjednoczonych trend odwróconej rutyny. Polega ona na stosowaniu odżywki przed myciem włosów, aby uniknąć ich obciążenia.

TECHNIKA

Przed myciem nanieś na mokre włosy, aby produkt wchłonął się we włókno i chronił je bez obciążania. Pozostaw na kilka minut,doprowadź do powstania piany i spłucz.

DOZNANIE

Jego niezwykle aksamitna konsystencja sprawia, że włókno jestz lekkością chronione przed myciem go Kąpielą Thérapiste. Odżywka przeznaczona do włosów bardzo zniszczonych, poddanych zbyt wielu zabiegom. Napraw to co wydawało się niemożliwe do naprawienia.

KĄPIEL THÉRAPISTE

STOSOWANIE RUTYNA DO WŁOSÓW CIENKICH I WŁOSÓW GRUBYCH

Kąpiel Thérapiste zapewnia zasłużoną rekompensatę dla każdego rodzaju włosów. Produkt wykorzystuje nową technologię, zawierającą dużą ilość polimerów kationowych, aby wzmocnić działanie odbudowujące.
Jego bezprecedensowa formuła o żelowej konsystencji otula włókno, aby zmniejszyć tarcie podczas mycia.

TECHNIKA

Dobrze rozmasuj produkt w dłoniach, doprowadzając do powstania piany, aby poczuć jak się przemienia. Nanieś najpierw na końce, a następnie na długości i włosy u nasady, przesuwając palcami po włosach, by lepiej wyczuć najbardziej zniszczone obszary. Spłucz.

DOZNANIE

Już podczas pierwszej aplikacji bogata piana wnika we włókno, ożywia je i otula.

MASKA THÉRAPISTE

STOSOWANIE RUTYNA DO WŁOSÓW GRUBYCH

Bogata, aksamitna konsystencja odbudowującej maski stapia się z włosem, aby wypełnić go odbudowującymi kompleksami,które odnawiają włókno. Włosy odzyskują poczucie komfortu i stają się odnowione, włókno jest jak nowe.

TECHNIKA

Osusz włosy ręcznikiem, a następnie nanieś produkt pasmo po paśmie na całą długość włosów. Pozostaw na kilka minut, w zależności od potrzeb włosów. Dokładnie spłucz.

DOZNANIE

Włosy grube stają się ożywione, delektują się niezwykle kosmetyczną formułą i doznaniem intensywnego komfortu.

INNOWACJA NR 4

PODWÓJNE SERUM THÉRAPISTE

STOSOWANIE RUTYNA DO WŁOSÓW CIENKICH+ DO WŁOSÓW GRUBYCH

Produkt ten zapewnia podwójne działanie - zawiera pielęgnujące składniki „na bazie olejku”, które szczycą się tym, że w bardzo delikatny sposób nawilżają włókno włosa, a jego konsystencja otulającego, bardziej gęstego kremu spaja i pielęgnuje końce. Zapewnia unikalne działanie dzięki połączeniu nowatorskich formuł o różnym sposobie ich opracowania.
Trzeci efekt działania:
włókno jest chronione przed źródłem ciepła podczas stosowania produktów do stylizacji do 230°C.

TECHNIKA

Nabierz dwie dawki i zmieszaj konsystencje w dłoniach. Rozprowadź między palcami i nanieś na uprzednio osuszone włosy, na długości i końce.

DOZNANIE

Efekt dostrzegalny natychmiast przez wszystkich. Dawka dodatkowej miękkości jako końcowy dotyk.

Czytany 1284 razy

Artykuły powiązane

 • Trwała i bezpieczna koloryzacja? Postaw na Loreal Majirel! Trwała i bezpieczna koloryzacja? Postaw na Loreal Majirel!

  Koloryzacja włosów cieszy się niesłabnącą popularnością. Nowy kolor włosów nie tylko poprawia nastrój, ale może także podkreślić urodę, dodać charakteru i pewności siebie.

 • Włosy a promienie UV Włosy a promienie UV

  Mówi się, że promienie UV mają bardzo negatywny wpływ na włosy. Niestety, nie jest to żaden mit. Co zatem zrobić, aby poradzić sobie z tym problemem? Jak skutecznie chronić włosy w czasie wysokich temperatur?

 • Zwykłe farby do włosów, a naturalne preparaty Herbatint Zwykłe farby do włosów, a naturalne preparaty Herbatint

  Dbałość o wygląd zewnętrzny jest naturalną cechą każdej kobiety. Coraz częściej sięgamy po środki do koloryzacji włosów, nie dbając przy tym o nasze zdrowie i ogólną kondycję włosów. Farby Herbatint są innowacyjnym produktem o ziołowym składzie, który pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych preparatów.

 • Mleczno-miodowa terapia dla włosów Mleczno-miodowa terapia dla włosów

  Mamy ratunek dla matowych włosów! Przywróć im blask dzięki kosmetykom do włosów L'biotica Professional Therapy Milk z proteinami mlecznymi, miodem manuka i ceramidami.

 • L'biotica BIOVAX wygładzający Eliksir do włosów Opuntia Oil & Mango L'biotica BIOVAX wygładzający Eliksir do włosów Opuntia Oil & Mango

  Do wyjątkowo udanej linii kosmetyków BIOVAX z wyciągiem z opuncji i masłem mango, przeznaczonej do pielęgnacji włosów suchych i bardzo zniszczonych, dołączył nowy produkt – wygładzający eliksir w buteleczce z dozownikiem.