czwartek, 20 kwiecień 2017 14:08

L’Oreal Professionnel - koloryzacja bezpieczna dla włosów

Farbowanie włosów to popularny zabieg, pozwalający na szybką zmianę wyglądu. L’Oreal Professionnel koloryzacja to seria kosmetyków do stosowania w salonach fryzjerskich, pozwalająca na zmianę koloru włosów w profesjonalny sposób. Jest to dobry sposób na szybkie odświeżenie wyglądu włosów, jak też większą zmianę odcienia, rozjaśnianie włosów i uzyskanie profesjonalnych rezultatów.

Warto wybrać się do salonu, który oferuje wykonywanie koloryzacji przy użyciu farb najwyższej jakości, bo dzięki temu możliwe będzie uzyskanie wymarzonego koloru odpowiednio dopasowanego do wyglądu. Dowiedz się, jak zmienić kolor włosów profesjonalnie.

 

L’Oreal Professionnel koloryzacja - jak farbować włosy profesjonalnie

Każda kobieta chociaż raz w życiu zadała sobie pytanie: jak odświeżyć kolor włosów? Podejmując decyzję o zmianie koloru, warto zastanowić się, czy chcemy jedynie lekko zmienić odcień, czy postąpić radykalnie i nadać włosow zupełnie nowy kolor. W przypadku odświeżenia koloru włosów można pomóc sobie samemu, wybierając nieinwazyjną hennę, która nie tylko nada włosom delikatny kolor, ale zadziała na nie jak ziołowa odżywka, wzmacniając i nawilżając pasma. Pamiętajmy jednak, że tym produktem nie da się rozjaśnić włosów, a efekt jaki otrzymamy w znacznym stopniu zależy od koloru wyjściowego. Jest to więc rozwiązanie nie dla każdego, sprawdzi się lepiej w przypadku jaśniejszych włosów i zapewni naturalny efekt. Jeśli jednak zależy nam na mocniejszej zmianie bądź chcemy włosy rozjaśnić albo nałożyć bardziej odważny kolor, wybierzmy się do salonu, gdzie używane są fryzjerskie kosmetyki do koloryzacji, takie jak seria L’Oreal Professionnel koloryzacja. Ekspert wie najlepiej, jak przeprowadzić koloryzację oraz dekoloryzację w bezpieczny sposób. Spośród bogatej gamy produktów stylista dobierze takie, które najlepiej będą nam pasować i wyczaruje z ich pomocą wspaniały kolor - taki, o jakim marzymy i taki, który podkreśli nasza urodę.

Inoa - koloryzacja włosów bez amoniaku

Popularne jest stwierdzenie, że farbowanie niszczy włosy. Nie do końca jest to prawdą. Najbardziej szkodliwe dla pasm są farby z zawartością amoniaku - mogą one osłabiać włosy, zwiększać ich wypadanie i niekorzystnie wpływać na ich kondycję. Składniki chemiczne zawarte w takich farbach mogą także - choć nie muszą - powodować uczulenia wszelkiego rodzaju. Dlatego przed zabiegiem z wykorzystaniem takich produktów warto przeprowadzić próbę uczuleniową. L’Oreal kosmetyki do koloryzacji włosów to alternatywa dla farb z amoniakiem, bowiem kolekcja Inoa to seria farb bez zawartości tego składnika. W linii dostępna jest szeroka gama odcieni, z której z pewnością każda osoba wybierze coś dla siebie. Poza standardowymi kolorami ciekawa jest szczególnie Inoa Mocha, idealna dla blondynek, które chciałyby urozmaicić swój kolor włosów, dodając do niego nieco brązów.

Jakie efekty może dać odpowiednia farba do włosów?

Ostateczny efekt koloryzacji zależy w dużej mierze od tego, jaki produkt do koloryzacji zostanie użyty. Odpowiednia ilość pigmentu zapewni pokrycie włosa kolorem bez prześwitów i równomiernie. Ważne jest także, że profesjonalne farby powinny pokrywać także siwe włosy w stu procentach. Dzięki zastosowaniu kosmetyków L’Oreal Professionnel koloryzacja włosów przeprowadzana jest szybko i komfortowo, z dokładnym pokryciem każdego włosa. Kolor jest równomierny i intensywny, a efekt wygląda naturalnie. Dzięki kosmetykom od firmy L’Oreal koloryzacja wykonana zostanie profesjonalnie, a jej efekty będą cieszyć przez długi czas.

Warto pamiętać, że przy użyciu linii Professionnel L’Oreal farbowanie włosów czy usuwanie pigmentu i zdejmowanie koloru może być wykonywane tylko w salonach fryzjerskich, co daje gwarancję bezpieczeństwa, poprawności wykonania zabiegu oraz najlepszych możliwych efektów.

Pielęgnacja włosów farbowanych


Po wykonaniu każdego zabiegu koloryzacyjnego należy zapewnić włosom odpowiednią opiekę. Zatem jak dbać o włosy farbowane? Przede wszystkim warto postawić na ochronę włosów farbowanych przed działaniem promieni UV, które mogą sprzyjać szybszemu płowieniu koloru. Troska o farbowane włosy obejmuje również stosowanie odżywek ze składnikami pomagającymi pielęgnować kolor i zapobiegać jego wypłukiwaniu się.

Czytany 576 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.