niedziela, 26 styczeń 2014 20:33

Burza włosów w kilka minut

Burza włosów Burza włosów

Duże fryzury nie są już przeznaczone tylko dla posiadaczek gęstych i grubych włosów. Dzięki kilku sztuczką, odpowiednim kosmetykom i stylizacja każda z nas może mieć fryzurę rozmiar XXL w pięć minut! Pierwsze kroki w stronę świetnej dużej fryzury podejmujemy już przy myciu. Odżywkę nakładaj tylko na końcówki, w tedy włosy nie będą obciążone. Zamiast pianek używaj pudrów dodających objętość i spray'u z solą morską.

 

Morski spray to alternatywa dla lotionu dodającego objętość. Sprawdzi się w przypadku normalnych dosyć grubych włosów. Najlepiej spryskać włosy po umyciu i wysuszyć je, ugniatając dłońmi. Fryzura nabierze objętości i modnego matowego wykończenia.

Puder to kosmetyk najlepszy dla włosów cienkich i delikatnych. Umyj je i wysusz, a potem oprósz kosmetykiem u nasady. Fryzura stanie się nieco matowa i szorstka w dotyku, lecz będzie spektakularna. Puder jest świetnym sposobem, żeby odświeżyć włosy, kiedy nie masz czasu na ich mycie.

Najtrudniej dodać objętości włosom z natury prostym i sztywnym. Zainwestuj w dobrą karbownicę lub żelazko ze specjalną nakładką. Nie musisz stylizować całej fryzury (choć to modne w tym sezonie). Wystarczy użyć sprzętu u nasady. Karbowanie zastąpi tapirowanie, a nie zniszczy aż tak włosów. Uzyskasz bardzo spektakularny efekt.

 

 

 

 

Czytany 1179 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.