piątek, 27 marzec 2015 09:37

Test : Orly Key Lime Twist

Test Lakieru Orly - Key Lime Twist Test Lakieru Orly - Key Lime Twist

Wiosna coraz bliżej, właściwie już puka do naszych okien. Po zimowym, dość ponurym jakby nie patrzeć czasie, kiedy prym wiodły ciemne, stonowane kolory a także ciężkie, grube ubrania, aż wyrywamy się do tego, by zedrzeć z siebie wszystkie warstwy i poczuć się lekko, świeżo i kobieco, a także poczuć, jak całe ciało oddycha wiosennym powietrzem

. Zajrzyj do swojej kosmetyczki i odpowiedz sobie na pytanie, jakie kolory w niej dominują? Z pewnością większość z nich to nie zużyte jeszcze produkty zakupione na okres jesieni i zimy. Jak więc poczuć się świeżo, lekko i odżyć wraz z ciepłymi, wiosennymi promieniami słońca, kiedy nasza twarz i paznokcie przytłoczone są ponurymi, ciężkimi kolorami? Czas to zmienić oraz wymienić zawartość kosmetyczki na lekkie, wiosenne kolory! Jak więc szybko i niedrogo dodać sobie nowego wyrazu kolorami?

Absolutną podstawą jest jasna oprawa oka, oraz oczywiście lakier do paznokci o świeżym, apetycznym kolorze, na który gdy tylko się spojrzy, przywodzi na myśl świeżość letniego poranka i wieczoru. Dokładnie takim jest Key Lime Twist firmy Orly. W dzisiejszym wpisie przedstawię wnioski płynące z jego testowania. Otóż od początku : kolor bez dwóch zdań absolutnie letni, kojarzący się ze świeżością cytrynki i limonki. Przechodzimy do aplikacji. Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy, to ergonomiczna nakrętka Gripper Cap, która zdecydowanie ułatwia otwieranie produktu, uniemożliwiając ześlizgiwanie się ręki.

Pędzelek pozwala na dokładną aplikację, która jest profesjonalna : lakier pokrywa płytkę równomiernie i dokładnie już podczas pierwszej aplikacji. Druga warstwa jest opcjonalna, w zależności od pożądanej intensywności koloru. To zdecydowany plus. Jeśli chodzi o czas schnięcia – było to dosłownie kilka minut potrzebnych do tego, aby lakier zaschnął i stał się odporny na uszkodzenia i odgniecenia. Także jego trwałości nie mam nic do zarzucenia – nie odpryskiwał, nie pękał ani nie ścierał się przez kilka dni.

Podsumowując – absolutny must have na sezon wionenno – letni!

Czytany 975 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.