wtorek, 16 grudzień 2014 17:00

Znajdź idealny odcień podkładu

Lirene - Fluid kryjąco - matujący ZIMA Lirene - Fluid kryjąco - matujący ZIMA

Wiele kobiet nie potrafi określić swojego kolorytu cery w kategoriach: porcelanowy odcień, chłodny odcień, ciepły odcień, naturalny odcień. Często wybieramy kolor podkładu odpowiednio jasny, jednak na twarzy okazuje się, że jest on za żółty, za różowy, lub po prostu jakiś dziwny.

Z myślą o problemach z dobraniem koloru podkładu do kolorytu naszej cery, marka Lirene stworzyła najnowszą serię fluidów, które są podzielone na typy urody według najbardziej klasycznej klasyfikacji: typ lato, typ, jesień, typ zima i typ wiosna.

Dzisiaj prezentujemy podkład matująco – kryjący dla Pań – Wiosen, czyli kobiet, które posiadają następujące cechy:

Włosy: jasne, w odcieniu słomianym, platynowym, miodowym
Oczy: niebieskie, zielono, złoto-brązowe
Cera: blada, o złocistym lub brzoskwiniowym odcieniu.

Podkład idealnie dopasuje się do cery kobiet o takiej urodzie, tworząc naturalny efekt o aksamitnym wykończeniu. Dzięki zawartości polimerów silikonowych i mikrogąbeczek, a także hialuronianowi i proteinom jedwabiu, nie tylko perfekcyjnie matuje i wygładza, ale także poprawia nawilżenie skóry i zapewnia jej skuteczną pielęgnację.

Czytany 2134 razy

Artykuły powiązane

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy

  Tak jak malarze mają swoje zestawy pędzli do tworzenia dzieł sztuki, tak i kobiety mają swoje pędzle i pędzelki do tworzenia na swoich naturalnie pięknych twarzach – poprzez podkreślanie atutów i ukrywanie niedoskonałości – prawdziwych arcydzieł.

 • Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect? Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect?

  Moda na przedłużanie rzęs obiegła już prawie cały świat. Chcesz mieć rzęsy rodem z Hollywood i błyszczeć niczym jedna z jego największych gwiazd? A może od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak możliwe jest stworzenie efektu, jaki jest gwarantowany przez Hollywood effect rzęsy? Jak do tej pory być może nie udało Ci się znaleźć dla siebie odpowiedniego rozwiązania. Na szczęście, masz nas i jesteśmy po to, aby przekazać Ci doskonałą formę na wyjście z tej problematycznej sytuacji. Piękne, gęste i długie rzęsy są teraz dostępne dla każdej kobiety - niemalże na wyciągnięcie ręki.

 • Idealny rytuał pielęgnacyjny Idealny rytuał pielęgnacyjny

  Odkryj nowy wymiar pielęgnacji! Spersonalizuj swój własny ulubiony zestaw i czerp przyjemność podczas aplikacji kosmetyku. Stwórz swój własny rytuał.

 • Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność? Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność?

  Od dłuższego czasu na swojej drodze napotykasz liczne przeciwności związane z dbaniem o kondycję i stan skóry Twojej twarzy?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce