wtorek, 07 październik 2014 17:59

Soczyste i nawilżone usta

Delia Cosmetics - Błyszczyk Lip Balm&Gloss Delia Cosmetics - Błyszczyk Lip Balm&Gloss

Lato to na pewno nie okres chandry, ale szaleństwa i beztroski. Bogactwo barw i zapachów wręcz uderza do głowy. Jak pogodzić się z tym, że jesienią wieczory coraz bardziej wydłużają się, a zamiast lazuru na niebie zaczyna królować beznamiętna szarość? Jak nie dać się szarudze i jesiennej depresji? Najlepiej podarować sobie odrobinę lata, która będzie zawsze przy tobie.

W tej roli doskonale sprawdzą się nowe błyszczyki od Delia Cosmetics. Linia błyszczyków Lip Gloss&Balm, to soczystość barw, kuszący połysk, który sprawi, że twoje usta będą wyglądały pełniej i oszałamiający zapach mango!

W linii błyszczyków Lip Gloss&Balm każda z nas znajdzie coś dla siebie. Paleta kolorów obfituje w bogactwo barw rozpoczynając od bladych odcieni nude, przechodząc w cukierkowe róże i kończąc na intensywnych czerwieniach i pomarańczach. Oprócz szerokiej oferty kolorystycznej i pięknego zapachu, błyszczyki zawierają witaminę E, która ochroni delikatną skórę ust przed wiatrem i pierwszymi mrozami. Zapomnij o jesiennej chandrze z Delia Cosmetics i daj się uwieść kolorowym wspomnieniem lata.

Pojemność:15 ml. Cena: 10 PLN

Czytany 1397 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.