wtorek, 07 październik 2014 17:59

Soczyste i nawilżone usta

Delia Cosmetics - Błyszczyk Lip Balm&Gloss Delia Cosmetics - Błyszczyk Lip Balm&Gloss

Lato to na pewno nie okres chandry, ale szaleństwa i beztroski. Bogactwo barw i zapachów wręcz uderza do głowy. Jak pogodzić się z tym, że jesienią wieczory coraz bardziej wydłużają się, a zamiast lazuru na niebie zaczyna królować beznamiętna szarość? Jak nie dać się szarudze i jesiennej depresji? Najlepiej podarować sobie odrobinę lata, która będzie zawsze przy tobie.

W tej roli doskonale sprawdzą się nowe błyszczyki od Delia Cosmetics. Linia błyszczyków Lip Gloss&Balm, to soczystość barw, kuszący połysk, który sprawi, że twoje usta będą wyglądały pełniej i oszałamiający zapach mango!

W linii błyszczyków Lip Gloss&Balm każda z nas znajdzie coś dla siebie. Paleta kolorów obfituje w bogactwo barw rozpoczynając od bladych odcieni nude, przechodząc w cukierkowe róże i kończąc na intensywnych czerwieniach i pomarańczach. Oprócz szerokiej oferty kolorystycznej i pięknego zapachu, błyszczyki zawierają witaminę E, która ochroni delikatną skórę ust przed wiatrem i pierwszymi mrozami. Zapomnij o jesiennej chandrze z Delia Cosmetics i daj się uwieść kolorowym wspomnieniem lata.

Pojemność:15 ml. Cena: 10 PLN

Czytany 1327 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce