sobota, 15 listopad 2014 16:37

Skóra muśnięta słońcem

Nu Skin - Bronzing Pearls Nu Skin - Bronzing Pearls

Podkreślone oczy i usta, a także nieskazitelna cera to nie wszystko czego nam potrzeba, aby stworzyć doskonały makijaż. Dopiero odpowiednio wymodelowana twarz jest zwieńczeniem doskonałego makijażu.

 

Po co modelować twarz?
Przede wszystkim po to, aby skorygować nasze rysy twarzy. Dzięki kosmetykom przeznaczonym do modelowania twarzy skutecznie zmniejszymy widoczność zbyt szerokiej szczęki, wydatnego nosa, okrągłych policzków czy szerokiego czoła. Jednak należy pamiętać o zachowaniu umiaru!

Puder pod postacią różnobarwnych (ale zbliżonych kolorystycznie) kuleczek daje najlepsze efekty modelowania. Bronzing Pearl od NU SKIN, dzięki dużej zawartości pigmentów o różnym nasyceniu barwy pozwala na naturalne wykończenie makijażu nawet mniej doświadczonym użytkowniczkom. Bronzing Pearls to opalizujące kuleczki w pięciu różnych odcieniach, które doskonale współgrają ze sobą pozwalając na osiągnięcie spektakularnych efektów.

Czytany 1273 razy

Artykuły powiązane

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.

 • Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy Pędzle do makijażu twarzy, oczu i zestawy

  Tak jak malarze mają swoje zestawy pędzli do tworzenia dzieł sztuki, tak i kobiety mają swoje pędzle i pędzelki do tworzenia na swoich naturalnie pięknych twarzach – poprzez podkreślanie atutów i ukrywanie niedoskonałości – prawdziwych arcydzieł.

 • Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect? Stylizacja rzęs – co to jest Hollywood Effect?

  Moda na przedłużanie rzęs obiegła już prawie cały świat. Chcesz mieć rzęsy rodem z Hollywood i błyszczeć niczym jedna z jego największych gwiazd? A może od dłuższego czasu zastanawiasz się, jak możliwe jest stworzenie efektu, jaki jest gwarantowany przez Hollywood effect rzęsy? Jak do tej pory być może nie udało Ci się znaleźć dla siebie odpowiedniego rozwiązania. Na szczęście, masz nas i jesteśmy po to, aby przekazać Ci doskonałą formę na wyjście z tej problematycznej sytuacji. Piękne, gęste i długie rzęsy są teraz dostępne dla każdej kobiety - niemalże na wyciągnięcie ręki.

 • Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry Sprawdzone sposoby na odmłodzenie skóry

  Wiele kobiet chce zatrzymać upływający czas i odmłodzić swoją cerę. Niektóre są przekonane, że jedyny ratunek stanowią drogie zabiegi w salonach medycyny estetycznej.

 • Trend #lesswaste – maski wegańskie L’biotica Trend #lesswaste – maski wegańskie L’biotica

  Podejście #lesswaste przestaje już być wyłącznie ekotrendem, a staje się obowiązkowym stylem życia. W trosce o przyszłe pokolenia, musimy coraz poważniej myśleć o pozostawianych przez nas śladach środowiskowych.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce