sobota, 15 listopad 2014 16:37

Skóra muśnięta słońcem

Nu Skin - Bronzing Pearls Nu Skin - Bronzing Pearls

Podkreślone oczy i usta, a także nieskazitelna cera to nie wszystko czego nam potrzeba, aby stworzyć doskonały makijaż. Dopiero odpowiednio wymodelowana twarz jest zwieńczeniem doskonałego makijażu.

 

Po co modelować twarz?
Przede wszystkim po to, aby skorygować nasze rysy twarzy. Dzięki kosmetykom przeznaczonym do modelowania twarzy skutecznie zmniejszymy widoczność zbyt szerokiej szczęki, wydatnego nosa, okrągłych policzków czy szerokiego czoła. Jednak należy pamiętać o zachowaniu umiaru!

Puder pod postacią różnobarwnych (ale zbliżonych kolorystycznie) kuleczek daje najlepsze efekty modelowania. Bronzing Pearl od NU SKIN, dzięki dużej zawartości pigmentów o różnym nasyceniu barwy pozwala na naturalne wykończenie makijażu nawet mniej doświadczonym użytkowniczkom. Bronzing Pearls to opalizujące kuleczki w pięciu różnych odcieniach, które doskonale współgrają ze sobą pozwalając na osiągnięcie spektakularnych efektów.

Czytany 1292 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce