niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 22 czerwiec 2020 12:32

Powiększanie ust Łódź

Powiększanie ust Łódź Powiększanie ust Łódź

Usta są ważną częścią twarzy i ogólnego wyglądu osoby. Dzisiaj współczesna medycyna estetyczna oferuje każdej chętnej osobie powiększenie ust np. w https://powiekszanieustlodz.pl/powiekszanie-ust-lodz/. Aby osiągnąć efekt, wystarczy jeden prosty zabieg. Według statystyk około 30% kobiet korzysta z powiększania i korekty kształtu ust. Kwas hialuronowy jest dostępnym i bezpiecznym wypełniaczem.

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonuje się głównie w następujących przypadkach:

  • usta są zbyt małe;

  • niewyraźne kontury ust;

  • dysproporcja i asymetria ust;

  • związane z wiekiem zmiany w wargach i fałdy nosowo-wargowe (obniżone kąciki, utrata elastyczności, zmarszczki wokół ust).

Powiększanie ust wymaga od specjalisty maksymalnej odpowiedzialności i wysokiego profesjonalizmu. Podczas konsultacji z lekarzem w gabinecie medycyny estetycznej HollyElite dowiesz się, jak najlepiej zwiększyć objętość ust i skorygować niedoskonałości.

Gdzie powiększyć usta w Łodzi w niskiej cenie?

Powiększanie ust w Łodzi można wykonać w niskiej cenie 800zł i zabieg jest bezbolesny. Lekarz wykonuje zastrzyki, po których usta zaczynają drętwieć, ale podczas sesji pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Zabieg wykonuje się kilkoma mikroiniekcjami w usta i zajmuje tylko 15 minut.

Jeśli chodzi o wynik zabiegu - trwa on 9-12 miesięcy i zależy od indywidualnych cech organizmu. Kwas hialuronowy jako naturalna substancja stanowiąca część ludzkich tkanek jest wchłaniana i przetwarzana przez organizm. Dlatego jego stężenie w miejscu wstrzyknięcia zmniejsza się z upływem czasu, dlatego procedurę należy odnowić.

Przeciwwskazania do powiększenia ust

Przed powiększeniem ust należy wziąć pod uwagę takie przeciwwskazania jak:

  • zaburzenia krzepnięcia krwi;

  • obecność procesu zapalnego lub infekcji w okolicy ust;

  • ciąża i karmienie piersią;

  • przyjmowanie antybiotyków.

Jak się przygotować do zabiegu powiększenia ust?

Dwa lub trzy dni przed powiększeniem ust powinieneś powstrzymać się od picia alkoholu, a także aspiryny i antykoagulantów. Aby uzyskać oczekiwany efekt, wymagana jest wcześniejsza konsultacja ze specjalistą: doświadczony lekarz oceni stan fizyczny pacjenta, jego indywidualne cechy i życzenia.

Rekonwalescencja po powiększenie ust

W ciągu dwóch lub trzech dni po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i niewielki obrzęk warg, który znika bez śladu w ciągu tygodnia. W pierwszych tygodniach należy unikać gwałtownego wzrostu temperatury (wizyty w łaźni, saunie) i przebywania na otwartym słońcu lub w solarium. Wskazane jest powstrzymanie się od palenia i całowania.

Botox Łódź

Klinika medycyny estetycznej HollyElite w Łodzi oferuje również zabiegi z botoksu, aby zwalczyć wszelkie zmarszczki na twarzy. Więcej informacji znajdziesz na: https://powiekszanieustlodz.pl/botox-lodz/ .