wtorek, maj 28, 2024
czwartek, 30 czerwiec 2022 18:32

Depilacja ciepłym woskiem - czy to bezpieczne?

depilacja ciepłym woskiem depilacja ciepłym woskiem

Czy Ty również nie lubisz czuć nadmiaru owłosienia na poszczególnych partiach ciała? Wiele kobiet boryka się z gęstymi, twardymi i ciemnymi włoskami na ciele, które odrastają w zawrotnym tempie, prezentując się coraz gorzej.

Pozbywanie się owłosienia przy pomocy zwykłej maszynki do golenia nie należy ani do najskuteczniejszych, ani do najbezpieczniejszych sposobów rozwiązania owego problemu. Maszynka często wiąże się z bolesnymi zacięciami, które potrafią uprzykrzyć życie w najmniej oczekiwanym momencie. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie depilacja ciepłym woskiem, którą wykonać możesz samodzielnie w zaciszu własnego domu. Nie wymaga ona specjalnych umiejętności, o czym przekonasz się już po pierwszej aplikacji. Jak więc wygląda depilacja ciepłym woskiem

 

Depilacja woskiem krok po kroku

Wiele kobiet myśli, że samodzielna depilacja woskiem krok po kroku jest trudna i czasochłonna. Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że zaopatrzysz się w kilka produktów i zastosujesz się do instrukcji, którą podamy za chwilę, a przekonasz się sama, jakie to proste! Na początku sięgnij po podgrzewacz do wosku w rolce, aby nadać kosmetykowi odpowiednią temperaturę, czyli około 37 stopni.

depilacja woskiem krok po kroku

depilacja woskiem krok po kroku

Przygotowany i rozgrzany wosk zaaplikuj na wybrane partie ciała zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, posługując np. drewnianym patyczkiem. Odczekaj chwilę i przyklej fizelinowe paski, które należy potrzeć dłonią, aby upewnić się, że dobrze przylega do skóry. Po kilku minutach zerwij paski energicznym ruchem w przeciwnym kierunku do wzrostu włosa. Pamiętaj, aby naciągnąć skórę, dzięki czemu zmniejszysz ból i dyskomfort panujący podczas wyrywania włosków. Gwarantujemy, że tak wykonana depilacja woskiem krok po kroku przybiegnie szybko i skutecznie!

Jaki wosk do depilacji wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wosków w zależności od ich kształtu, czy przeznaczenia. Niektóre z nich bardziej nadają się na delikatne partie ciała, takie jak bikini, inne natomiast świetnie sprawdzą się na nogach, czy pod pachami. Jaki więc wosk do depilacji wybrać? Można wyróżnić kilka podstawowych odmian produktu: wosk w rolce, wosk bezpaskowy oraz w puszcze. Naszym zdaniem świetną propozycją jest wosk w rolce, który po rozgrzaniu jest niezwykle prosty w aplikacji. Znajdziesz go m.in. w ofercie hurtowni kosmetycznej La Diosa, która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych kosmetyków dla klientów indywidualnych oraz salonów kosmetycznych.

podgrzewacz do wosku w rolce

podgrzewacz do wosku w rolce

W hurtowni kupisz np. wosk do depilacji o bezpiecznej i nieuczulającej formule, która sprawdzi się w przypadku osób borykających się z wrażliwą i podatną na zaczerwienienia skórą. Odwiedź stronę internetową ladiosa.pl i wybierz sprawdzony produkt o potwierdzonej skuteczności!