Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


sobota, 12 kwiecień 2014 18:19

Kosmetyki Iwostin (Purritin)- dermokosmetyki do skóry wrażliwej

Iwostin - dermokosmetyki Iwostin - dermokosmetyki

Kosmetyki Iwostin to znane w Polsce dermokosmetyki do skóry wrażliwej. Najbardziej znana jest linia Iwostin Purritin. Skąd się wzięły? Cofnijmy się 12 lat wstecz. Polska dopiero podnosi się z komunistycznego ciemnogrodu. Kobiety zaczynają bardziej dbać o siebie, zaczynamy zwracać większą uwagę na naszą skórę i jej ogólny stan. To właśnie w tedy swój początek ma firma Iwostin.

Firma sama opisuje swoje kosmetyki jako "bezpieczne i skuteczne". I rzeczywiście, choć Polskie firmy zazwyczaj są spychane na drugi plan, Iwostin wiedzie prym wśród dermokosmetyków. Marka głównie zwraca uwagę na osoby z wrażliwą skórą, której posiadanie deklaruje ponad 50% Polaków. Jak wiemy, wrażliwa skóra może być wrodzona lub nabyta np. przez zanieczyszczenie powietrza lub stosowania niewłaściwie dobranych kosmetyków. Polacy co raz to chętniej sięgają po apteczne dermokosmetyki, które są odpowiednie dla skóry ze skłonnością do alergii oraz wrażliwej skóry tej wrodzonej oraz nabytej. Firma Iwostin, przeprowadzając wcześniej badania, doskonale wstrzeliła się w dziurę na rynku. Ich pomysłem były właśnie dermokosmetyki. Pielęgnacja bezpieczna, skuteczna i, co najważniejsze, bardzo potrzebna. Produkty Iwostin są przeznaczone przede wszystkim dla osób ze skórą wrażliwą i alergiczną. W różnych liniach także osoby z różnymi typami skóry problematycznej znajdą coś dla siebie. Skóra naczynkowa, ze zmianami trądzikowymi, czy przebarwieniami to doskonałe produkty, których może pozazdrościć firmie Iwostin większość marek. Swoją skuteczność kosmetyki zawdzięczają głównie nowoczesnym recepturom połączonym z substancjami aktywnymi.

Tylko u nas kosmetyki można kupić w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Wyszukiwarka w ułamek sekundy znajdzie kosmetyk, którego zakupem jesteśmy zainteresowani. Porównanie cen jest najważniejsze, a przesyłka może dotrzeć już w 48 godzin. 

 

Iwostin Purritin- dermokosmetyki

Czytany 1542 razy

Artykuły powiązane

 • Najczęściej występujące nietolerancje pokarmowe u niemowląt Najczęściej występujące nietolerancje pokarmowe u niemowląt

  Nietolerancje pokarmowe u niemowląt to coraz częstszy problem, z którym borykają się świeżo upieczeni rodzice. Większość rodziców zadaje więc sobie pytania: Jakie są najczęstsze nietolerancje pokarmowe? W jaki sposób je wykryć? Czy testy na nietolerancje pokarmowe są miarodajne? Warto więc przyjrzeć się problemowi nietolerancji pokarmowych u niemowląt trochę bliżej.

 • Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność? Pielęgnacja twarzy dermokosmetykami - dlaczego warto wdrożyć ją w swoją codzienność?

  Od dłuższego czasu na swojej drodze napotykasz liczne przeciwności związane z dbaniem o kondycję i stan skóry Twojej twarzy?

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Problemy skórne w ciąży - rozstępy Problemy skórne w ciąży - rozstępy

  Ciąża to niewątpliwie czas, w którym ciało kobiety zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Oczywiście, nie chodzi tylko o powiększający się brzuszek, ale również między innymi o zmiany skórne, które w wielu przypadkach stają się uporczywym problemem. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym pielęgnacja skóry w tym szczególnym czasie jest łatwiejsza i efektywniejsza.

 • Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać? Demakijaż twarzy – o czym należy pamiętać?

  Jak prawidłowo oczyszczać skórę? Co robić, by cera była świeża i promienna? Dowiedz się, jak krok po kroku wykonywać demakijaż twarzy i zapewniać skórze komfort przez całą noc.