niedziela, kwiecień 21, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

sobota, 12 kwiecień 2014 20:19

Kosmetyki Iwostin (Purritin)- dermokosmetyki do skóry wrażliwej

Iwostin - dermokosmetyki Iwostin - dermokosmetyki

Kosmetyki Iwostin to znane w Polsce dermokosmetyki do skóry wrażliwej. Najbardziej znana jest linia Iwostin Purritin. Skąd się wzięły? Cofnijmy się 12 lat wstecz. Polska dopiero podnosi się z komunistycznego ciemnogrodu. Kobiety zaczynają bardziej dbać o siebie, zaczynamy zwracać większą uwagę na naszą skórę i jej ogólny stan. To właśnie w tedy swój początek ma firma Iwostin.

Firma sama opisuje swoje kosmetyki jako "bezpieczne i skuteczne". I rzeczywiście, choć Polskie firmy zazwyczaj są spychane na drugi plan, Iwostin wiedzie prym wśród dermokosmetyków. Marka głównie zwraca uwagę na osoby z wrażliwą skórą, której posiadanie deklaruje ponad 50% Polaków. Jak wiemy, wrażliwa skóra może być wrodzona lub nabyta np. przez zanieczyszczenie powietrza lub stosowania niewłaściwie dobranych kosmetyków. Polacy co raz to chętniej sięgają po apteczne dermokosmetyki, które są odpowiednie dla skóry ze skłonnością do alergii oraz wrażliwej skóry tej wrodzonej oraz nabytej.

Iwostin w naszym pasażu w dobrej cenie

Firma Iwostin, przeprowadzając wcześniej badania, doskonale wstrzeliła się w dziurę na rynku. Ich pomysłem były właśnie dermokosmetyki. Pielęgnacja bezpieczna, skuteczna i, co najważniejsze, bardzo potrzebna. Produkty Iwostin są przeznaczone przede wszystkim dla osób ze skórą wrażliwą i alergiczną. W różnych liniach także osoby z różnymi typami skóry problematycznej znajdą coś dla siebie. Skóra naczynkowa, ze zmianami trądzikowymi, czy przebarwieniami to doskonałe produkty, których może pozazdrościć firmie Iwostin większość marek. Swoją skuteczność kosmetyki zawdzięczają głównie nowoczesnym recepturom połączonym z substancjami aktywnymi.

Tylko u nas kosmetyki można kupić w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Wyszukiwarka w ułamek sekundy znajdzie kosmetyk, którego zakupem jesteśmy zainteresowani. Porównanie cen jest najważniejsze, a przesyłka może dotrzeć już w 48 godzin. 

 

Iwostin Purritin- dermokosmetyki