Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

sobota, 12 kwiecień 2014 20:19

Kosmetyki Iwostin (Purritin)- dermokosmetyki do skóry wrażliwej

Iwostin - dermokosmetyki Iwostin - dermokosmetyki

Kosmetyki Iwostin to znane w Polsce dermokosmetyki do skóry wrażliwej. Najbardziej znana jest linia Iwostin Purritin. Skąd się wzięły? Cofnijmy się 12 lat wstecz. Polska dopiero podnosi się z komunistycznego ciemnogrodu. Kobiety zaczynają bardziej dbać o siebie, zaczynamy zwracać większą uwagę na naszą skórę i jej ogólny stan. To właśnie w tedy swój początek ma firma Iwostin.

Firma sama opisuje swoje kosmetyki jako "bezpieczne i skuteczne". I rzeczywiście, choć Polskie firmy zazwyczaj są spychane na drugi plan, Iwostin wiedzie prym wśród dermokosmetyków. Marka głównie zwraca uwagę na osoby z wrażliwą skórą, której posiadanie deklaruje ponad 50% Polaków. Jak wiemy, wrażliwa skóra może być wrodzona lub nabyta np. przez zanieczyszczenie powietrza lub stosowania niewłaściwie dobranych kosmetyków. Polacy co raz to chętniej sięgają po apteczne dermokosmetyki, które są odpowiednie dla skóry ze skłonnością do alergii oraz wrażliwej skóry tej wrodzonej oraz nabytej.

Iwostin w naszym pasażu w dobrej cenie

Firma Iwostin, przeprowadzając wcześniej badania, doskonale wstrzeliła się w dziurę na rynku. Ich pomysłem były właśnie dermokosmetyki. Pielęgnacja bezpieczna, skuteczna i, co najważniejsze, bardzo potrzebna. Produkty Iwostin są przeznaczone przede wszystkim dla osób ze skórą wrażliwą i alergiczną. W różnych liniach także osoby z różnymi typami skóry problematycznej znajdą coś dla siebie. Skóra naczynkowa, ze zmianami trądzikowymi, czy przebarwieniami to doskonałe produkty, których może pozazdrościć firmie Iwostin większość marek. Swoją skuteczność kosmetyki zawdzięczają głównie nowoczesnym recepturom połączonym z substancjami aktywnymi.

Tylko u nas kosmetyki można kupić w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku. Wyszukiwarka w ułamek sekundy znajdzie kosmetyk, którego zakupem jesteśmy zainteresowani. Porównanie cen jest najważniejsze, a przesyłka może dotrzeć już w 48 godzin. 

 

Iwostin Purritin- dermokosmetyki

Czytany 2570 razy

Artykuły powiązane

 • Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy GoCranberry – teraz w szklanym opakowaniu Aktywnie oczyszczający peeling do twarzy GoCranberry – teraz w szklanym opakowaniu

   W ramach wiosennych postanowień pozbywamy się plastikowych opakowań. Nasz ulubiony peeling do twarzy z serii GoCranberry zapakowano teraz w szklany, zakręcany słoiczek i jest go o wiele więcej.

 • Co warto wiedzieć o naturalnych kosmetykach? Co warto wiedzieć o naturalnych kosmetykach?

  Wybór kosmetyków bywa bardzo trudny. Na rynku dostępnych jest milion marek, które w swoich kolorowych reklamach przekrzykują się, która z nich jest lepsza. Czujesz się zagubiona w gąszczu ofert? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…