środa, maj 29, 2024
środa, 27 kwiecień 2022 18:06

Złote ramki dekoracyjne z numerem stołu weselnego - zrób to sam!

Złota ramka dekoracyjna 10x15 Złota ramka dekoracyjna 10x15 https://aluramy.pl/pl/

Chcesz sprawić, aby wystrój Waszej sali weselnej był oryginalny i wyjątkowy? Coraz więcej par młodych decyduje się na ślubne DIY – czyli zrobienie ozdób własnoręcznie.

To nie tylko bardziej budżetowa opcja niż zakup gotowych dekoracji, ale również szansa na stworzenie niepowtarzalnego klimatu podczas jednego z najważniejszych dni w życiu.

Ramka… i o jedną niezręczną sytuację mniej!

Jak dyskretnie wskazać gościom miejsce przy weselnym stole? Z pewnością wiele osób zna to niezręczne uczucie krzątania się po sali weselnej i szukania miejsca dla siebie i towarzysza. Warto więc oszczędzić tej sytuacji zaproszonym przez nas gościom. Jako gospodarze i para weselna powinniśmy zadbać o ich komfort już od samego wejścia na salę. Jak to zrobić? Wykorzystaj w tym celu złotą ramkę dekoracyjną, która oprawi numery stołów i ewentualnie listę gości, którzy przy nich usiądą. Będzie ona przy okazji eleganckim dodatkiem.

Zadbaj o swój budżet weselny

Organizacja wesela pochłania wiele energii i pieniędzy. Przy wielu kwestiach nie można zaoszczędzić, ale dekoracje nie są jedną z nich. Wręcz przeciwnie – wykonanie ich samodzielnie jest idealnym sposobem na zadbanie o budżet weselny. Warto to wykorzystać, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na atrakcję dla gości (np. fotobudkę), czy podróż poślubną.

Potrzebujemy naprawdę sporej ilości ramek – kluczem do sukcesu jest więc sklep z tanimi ramkami. W takim razie warto zamówić je w sklepie internetowym. W ten sposób kupimy ich o wiele więcej za mniejsze pieniądze.

Złota ramka dekoracyjna – elegancki dodatek do stołu weselnego

Jaki rozmiar ramki wybrać, aby najlepiej prezentowała się na weselnym stole? Postaw na wykorzystanie małych wymiarów, takich jak ramka 10×15. Nadal będzie dobrze widoczna, ale nie przytłoczy pozostałych dekoracji, takich jak kwiaty. Złota ramka aluminiowa cechuje się solidnym wykonaniem, natomiast nie jest pozbawiona lekkości. Gdy podczas przyjęcia ktoś z gości ją niechcący przewróci, aluminium nie ulegnie uszkodzeniu – ramka znowu będzie mogła wrócić na swoje miejsce i cieszyć oko gości!

Ponadczasowa dekoracja – czas, abyś zrobił ją sam!

Wybierz odpowiednie tło, pasujące do motywu przyjęcia weselnego. Rustykalne wzory? Kwiaty? A może wspólne zdjęcia pary młodej? Następnie wytnij z grubej papeterii liczbę, która będzie symbolizować numer stolika. Możesz też stworzyć plik, gdzie ozdobną czcionką wypiszesz imiona oraz nazwiska gości, którzy zasiądą przy danym stole. Po wydrukowaniu go, na tej samej papeterii co numer stolika dołącz do środka ramki. Nie martw się — ramka A6 nie jest dużym formatem, ale gdy odpowiednio zaaranżujesz rozłożenie elementów, wszystko będzie wyglądać schludnie i elegancko. Być może uda się wkomponować dodatkowo na dole tła datę ślubu, czy imiona Młodej Pary. Ramki możesz wykorzystać również do poinformowania gości, gdzie znajduje się bar czy słodki stół. Takie zaaranżowanie ich sprawi, że sala weselna zyska jeszcze bardziej wyrafinowany i spójny wygląd.

Złota ramka dekoracyjna 10x15 to nie tylko idealny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Tworząc DIY samodzielnie, zyskacie jeszcze więcej wspomnień i wspólnej zabawy. Sala weselna zyska niepowtarzalnego i spersonalizowanego charakteru. Nic tak nie doda jej takiego uroku, jak dekoracje jedyne w swoim rodzaju!

Jeśli organizujesz przyjęcie weselne, musisz wiedzieć, że złote ramki dekoracyjne z numerem stołu weselnego to niejedyny sposób na wykorzystanie tego akcesorium. Ramki passe-partout sprawią, że Twoje fotografie ślubne zyskają całkiem nową odsłonę. Więcej wskazówek na ten temat znajdziesz w artykule: Ramki na zdjęcia ślubne - wspomnienia oprawione w passe-partout.