poniedziałek, 21 wrzesień 2020 11:37

Zarządzaj przedszkolem jeszcze sprawniej – poznaj specjalne oprogramowanie dla przedszkoli!

system zarządzania przedszkolem system zarządzania przedszkolem

Zarządzanie przedszkolem to trudne zadanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Trzeba zorganizować posiłki dla dzieci, sposób ich odpoczynku, kontaktować się z rodzicami, odpowiednio przygotować sale dla poszczególnych grup wiekowych, a to dopiero początek.

Dlatego wartym uwagi rozwiązaniem jest specjalne oprogramowanie, które znacznie ułatwia zarządzanie przedszkolem na różnych płaszczyznach. Przekonaj się, jakie funkcje zawiera taki program i jak można go wypróbować.

Które aspekty zarządzania przedszkolem można usprawnić dzięki specjalnemu oprogramowaniu?

Prowadzenie przedszkola wymaga dobrej organizacji oraz zaangażowania wielu osób. Proces ten znacznie ułatwić może wdrożenie do codziennej pracy oprogramowania dostosowanego do potrzeb jednostek takich jak przedszkola. Czym jest to oprogramowanie? To system zarządzania przedszkolem Inso. Jest to rozwiązanie, które pozwala z jednego miejsca w sieci zarządzać różnymi aspektami związanymi z zarządzaniem przedszkolem.

Wśród funkcji tego oprogramowania znajduje się między innymi możliwość sprawniejszego prowadzenia rozliczeń. Chodzi tutaj zarówno o opłaty dokonywane przez rodziców za pobyt dziecka w przedszkolu, jak i rozliczenia przedszkola np. firmami cateringowymi dostarczającymi jedzenie.

Jeżeli chodzi o posiłki, to również możesz zarządzać nimi poprzez system. Jest to pomocne szczególnie, gdy do przedszkola uczęszczają dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Jest to też forma dziennika elektronicznego, która pozwala na lepszą komunikację na poziomie rodzic – wychowawca. Umożliwia także rejestrację godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule - https://hej.mielec.pl/pl/651_materialy_partnera/58159_przedszkole-ktore-dziala-bez-zarzutu.html.

W jaki sposób sprawdzić, czy takie oprogramowanie będzie odpowiednie dla przedszkola, którym zarządzasz?

Zanim zdecydujesz się na wykupienie oprogramowania dla przedszkola, możesz sprawdzić jego funkcjonalność. Jak to możliwe? Dzięki darmowemu okresowi próbnemu. Przed wykupieniem możesz korzystać z oprogramowania za darmo przez 14 dni. Jest to czas, który pozwoli zapoznać się ze wszystkim funkcjami programu i określić, czy faktycznie będzie on dobrym rozwiązaniem dla prowadzonego przez Ciebie przedszkola.

Możesz też umówić się na prezentację, w czasie której specjaliści zajmujący się programem, pokażą, jak on działa i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Czytany 96 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.