niedziela, kwiecień 21, 2024
wtorek, 09 sierpień 2022 13:06

Zamiast wydawać pieniądze na nowe buty, których nie potrzebujesz, zainwestuj w coś trwałego z MOJOBRAZ

Zdjęcia na płótnie Zdjęcia na płótnie Źródło: MOJOBRAZ

W dzisiejszych czasach wydaje się, że świat kręci się wokół rzeczy materialnych. Zawsze jest jakiś najnowszy gadżet, którego "potrzebujemy" natychmiast. Jednak uczucie szczęścia, jakie przynoszą takie nowe zakupy, jest ulotne.

W rzeczywistości często odchodzi tak szybko, jak się pojawia. Bez względu na to, jak bardzo zaawansowany technologicznie jest gadżet lub błyszcząca bransoletka, nigdy nie czujemy pełnego zadowolenia z naszych rzeczy - zawsze jest jakiś upgrade, zawsze jest jakaś wersja, której jeszcze nie posiadamy. 

 

Być może to wszystko przez nasze telefony, media społecznościowe, i te wszędobylskie reklamy, które podświadomie wchłaniamy przeglądając inne treści. W efekcie żyjemy w świecie wypełnionym po brzegi rzeczami, na których niekoniecznie nam zależy i których w sumie nie potrzebujemy. Co zatem sprawia, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi? Co mogłoby zatem wypełnić tę pustkę, skoro efekciarskie przedmioty najwyraźniej nie są w stanie tego zrobić? Odpowiedź jest prosta: inwestowanie we wspomnienia.

Wspomnienia to najlepszy prezent, jaki możemy otrzymać. Pomyśl, na uratowaniu czego zależałoby Ci najbardziej, gdyby Twój dom stanął w płomieniach. Najprawdopodobniej nie byłby to błyszczący dodatek ani para drogich butów. Raczej byłoby to coś z wartością sentymentalną - coś, co jest związane ze wspomnieniami. Jeśli więc rozważasz podarowanie sobie lub komuś bliskiemu prezentu, niezależnie od okazji, dlaczego nie miałby on być znaczący? Zdjęcie na płótnie upamiętniające wyjątkową chwilę z pewnością będzie lepszym pomysłem niż kupon upominkowy. 

obrazy na płótnie mój obraz

Źródło: MOJOBRAZ

Wyjątkowy prezent można stworzyć z pomocą marki takiej jak MOJOBRAZ, która oferuje wydruki na płótnie i inne rodzaje artykułów dekoracyjnych na ścianę w ponadczasowej odsłonie. MOJOBRAZ pozwala udekorować ściany domu najwyższej jakości płótnami z fotografiami, które można spersonalizować za pomocą wybranego przez siebie wykończenia, rozmiaru i krawędzi. Wszystkie zdjęcia na płótnie są naciągnięte na drewnianą ramę, ale za dodatkową opłatą możesz wybrać zewnętrzną ramę Premium, aby nadać swojemu wydrukowi wyjątkową prezencję. Te "cieniowane" lub "pływające" ramy pozostawiają szczelinę wokół zagiętych krawędzi płótna, dzięki czemu cały wydruk pozostaje widoczny. Możliwe, że znacie taki efekt z jakiejś galerii sztuki nowoczesnej!

Kolejnym powodem, dla którego inwestowanie we wspomnienia jest tak ważne, są skłonności naszych nowoczesnych urządzeń do zawodzenia. Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, że podczas wakacji twój telefon został skradziony lub się zepsuł? Jeśli tak, to rozumiesz, że jedną z podstawowych obaw w takich wypadkach jest utrata wszystkich cennych zdjęć z wyjazdu. Oczywiście wydatek na nowy telefon jest sporym obciążeniem, ale sam telefon jest łatwy do wymiany w przeciwieństwie do skrawków wspomnień, które są w nim uwięzione. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o utrwalaniu zdjęć w postaci czegoś, co ma postać fizyczną, np. wydruków na płótnie. 

Zanim więc wydasz pieniądze na kolejny materialistyczny przedmiot, zastanów się, co naprawdę docenisz za kilka lat. Szczęśliwie mamy dla Ciebie kod, dzięki któremu Twoja inwestycja we wspomnienia nie musi wyczyścić Ci konta! Z kodem rabatowym REDTIPS10 dostaniesz dodatkowe 10% zniżki na już przecenione produkty na MOJOBRAZ.pl. Kod jest ważny do 31 grudnia 2022 roku i może być wykorzystany za każdym razem, gdy zechcesz, aby Twoje wspomnienia trwały wiecznie. Czy to dla własnych wspomnień, czy jako specjalny prezent, upominek w postaci oprawionego zdjęcia lub wydruku na płótnie nigdy nie straci swojej wartości. 

Trendy w modzie są tymczasowe – zainwestuj więc w coś, co będzie trwać.