środa, lipiec 24, 2024
środa, 10 sierpień 2022 16:35

Skuteczna ochrona osób i mienia z Wrocławia

ASCO Security Ochrona Wrocław ASCO Security Ochrona Wrocław pixabay

Bezpieczeństwo to absolutna podstawa zarówno w przypadku działalności biznesowej (niezależnie od branży przedsiębiorstwa), jak i osób prywatnych.

Skuteczna prewencja może zapobiec zagrożeniu i uniknąć negatywnych konsekwencji. Natomiast doświadczona obsada ochrony fizycznej i grup interwencyjnych mogą uchronić przed zniszczeniem mienia, bądź utratą zdrowia. Jak zapewnić sobie ochronę tej klasy? Kluczowym czynnikiem do osiągnięcia tego celu jest skorzystanie ze specjalistycznych usług ochroniarskich świadczonych przez doświadczoną agencję ochrony. W poniższym wpisie przedstawimy doświadczonego gracza branży ochroniarskiej.

ASCO Security – Agencja Ochrony z ponad 30-letnim doświadczeniem

Jedną z firm, która zajmuje się świadczeniem usług dla Klientów prywatnych oraz biznesowych, jest ASCO Security Ochrona Wrocław. W ramach ponad trzydziestoletniej działalności na rynku profesjonalnych usług ochroniarskich firma wypracowała metody działania, które przekładają się na wysokie standardy podczas codziennej działalności.

Ważnym atutem usług oferowanych przez to przedsiębiorstwo jest oparcie się na nowoczesnych rozwiązaniach cyfrowych. Dzięki temu wsparcie ze strony tej firmy to wysokie standardy ochroniarskie.

W portfolio ASCO Security można znaleźć takie kategorie klientów jak na przykład:

 • obiekty użyteczności publicznej oraz instytucje państwowe,
 • przedsiębiorstwa prywatne ze wszystkich trzech sektorów (usługowe, produkcyjne, handlowe),
 • banki,
 • mieszkania, domy i posesje prywatne,
 • ochrona VIP.

Oraz wiele innych, w tym na przykład place budów. Przedsiębiorstwo dostosowuje zakres świadczonych usług i środków ochrony do potrzeb danego klienta.

Poznaj ofertę Agencji Ochrony ASCO Security

Agencja Ochrony ASCO Security oferuje swoim odbiorcom zróżnicowane usługi dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Oferta dla klienta biznesowego

Bezpieczeństwo firmy jest niezbędne do tego, by przedsiębiorstwo mogło się odpowiednio rozwijać. To właśnie dlatego oferta obejmuje różne formy wsparcia dla biznesu. Wśród nich znajdują się np. następujące rozwiązania:

 • ochrona fizyczna oraz usługi portierskie – dozór obiektu, terenów przynależnych oraz zarządzenie recepcją,
 • asysta podczas transportu przedmiotów o dużej wartości oraz środków pieniężnych – jest to niezbędny element w przypadku konieczności transportu dóbr obarczonych ryzykiem kradzieży,
 • monitoring pożarowy – jest to ważne szczególnie w przypadku obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnictwa, zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz hal magazynowych,
 • monitoring CCTV – system kamer przemysłowych pozwala na kontrole obiektu oraz zapis nagrań w celach dowodowych, w wielu przypadkach jest to również istotny element prewencyjny,
 • Video Dozór – zdalny nadzór wizyjny obiektów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, to rozwiązanie pozwala rozszerzyć działanie i zwiększyć skuteczność monitoringu CCTV,
 • systemy alarmowe – projekty, montaż, konserwacja oraz monitoring statusów systemów alarmowych,
 • mobilna wieża do monitoringu – wieża monitorująca do miejsc, gdzie monitorowany obszar często się zmienia lub gdzie instalacja klasycznej instalacji monitoringu jest niemożliwa.

Oferta dla klienta indywidualnego

Ze wsparcia ASCO Security mogą korzystać także osoby prywatne. W takim wypadku można skorzystać między innymi z następujących form wsparcia:

 • Video Dozór i monitoring wizyjny (CCTV),
 • systemy alarmowe, ich monitoring i konserwacja,
 • monitoring pożarowy,
 • ochrona osobista i ochrona VIP – może się ona okazać niezbędna np. w przypadku znanych osób ze świata biznesu czy polityki,
 • systemy inteligentnego domu – w połączeniu z systemami zabezpieczeń pozwalają zdalnie sterować automatyką użytkową taką jak automatyczne bramy, zamki rolety itp.

Nie tylko usługi ochroniarskie

Last but not least, wsparcie ze strony ASCO Security obejmuje także takie aspekty jak na przykład usługi porządkowe. Usługi w zakresie sprzątania dostępne są zarówno dla obiektów przemysłowych, jak i przestrzeni biurowych czy pomieszczeń służących do obsługi klienta.

Postaw na prawdziwą ochronę!

Potrzebujesz zapewnić sobie, swoim bliskim lub swojej firmie należytą ochronę? Jeżeli tak, to zapoznanie się ze szczegółami współpracy z Agencją Ochrony ASCO Security jest dobrym pomysłem. Warto skontaktować się z przedstawicielem firmy, który zaproponują odpowiednie rozwiązania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Dzięki usługom w zakresie profesjonalnej ochrony możesz zająć się w pełni swoim życiem prywatnym lub prowadzeniem własnego biznesu, podczas gdy doświadczenie specjaliści zajmą się zapewnieniem należytego bezpieczeństwa.