poniedziałek, 27 lipiec 2020 14:37

Zacznij obstawiać zakłady dzięki bonusowi od STS

kod promocyjny STS kod promocyjny STS

Internetowe zakłady online podbijają sieć, jednakże niekwestionowanym liderem pośród nich jest STS. Powodów dzięki, którym STS znajduje się na samym szczycie jest wiele – począwszy od dużej liczby dyscyplin sportowych, szerokiej oferty zakładów e-sportowych, kończąc na bardzo intratnych bonusach. 

Promocje bukmacherskie przyciągają nowych graczy i pomagają rozpocząć przygodę w świecie zakładów.

Dlaczego bonus od STS jest taki przydatny?

Każdy zakład bukmacherski stara się w jakiś sposób przyciągnąć do siebie nowych graczy. Szeroki wybór dyscyplin sportowych, czy e-sport często nie są wystarczającą zachętą, dlatego powszechne jest rozdawanie kodów promocyjnych. kod promocyjny STS  zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ jest bardzo atrakcyjny. STS bonus to kod promocyjny na freebet o wysokości 25 złotych, który przyznawany jest przy rejestracji nowego konta. Taki bonus na start pozwala wszystkim nowym graczom na swobodne zapoznanie się z wszystkimi zasadami zakładów. Warto dodać, że cała procedura otrzymania freebetu jest dziecinnie prosta. Przy rejestracji nowego konta należy wpisać – P E W N E 2 5 – by po założeniu konta cieszyć się otrzymanym bonusem. Ważne jest, by treść kodu się zgadzała, natomiast to, w jaki sposób go napiszemy – PewnE 25, pewne25, pEWNe25 – nie ma znaczenia. Kod wpisuje się poniżej miejsca, gdzie podaje się najważniejsze dane, takie jak numer telefonu, e-mail, czy hasło. Po udanej rejestracji bonus w postaci freebetu o wartości 25 złotych dodawany jest do nowego konta w przeciągu 3 dni. Dzięki niemu nowi i początkujący gracze są w stanie rozpocząć obstawianie zakładów bez ryzyka straty. Właśnie dlatego kod STS jest tak bardzo innowacyjnym i przyciągającym bonusem.

Freebet bez depozytu – jak go wypłacić?

W celu wypłacenia bonusu, który nowy gracz otrzymuje freebet o wartości 25 złotych, który może być wypłacony po dokonaniu trzykrotnego obrotu otrzymanej w bonusie kwoty. Z prostej matematyki wynika, że otrzymując bonus 25 złotych, należy dokonać obrotu na kwotę 75 złotych. Warto w tym miejscu dodać, że do obrotu wliczają się tylko te zakłady, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.91. Powyższe wymagania są jedynymi, by w pełni cieszyć się z bonusu od STSZgromadzone środki wypłacane są na Twoje konto bankowe do 15 minut, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się z wygranej z obstawianych zakładów.

Czytany 157 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.